Все новости Херсона

Лента новостей
События
У Каховському районі небезпечними бувають навіть земляні роботи
05 апреля 07:15
118
У Каховському районі небезпечними бувають навіть земляні роботи

У Каховському районі небезпечними бувають навіть земляні роботи

4 квітня о 9:00 на номер Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від мешканця с. Тавричанка Каховського району про те, що під час проведення земляних робіт він знайшов предмет, ззовні схожий на вибухонебезпечний. Інформація була передана черговому місцевого відділу поліції для організації охорони місця знайдення предмета.

За вказаною адресою до місця події виїхав співробітник 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини для проведення ідентифікації знахідки. У результаті огляду боєприпаса і заміру його параметрів він визначив, що знайдений предмет відповідає критеріям артилерійського снаряда калібром 70 мм часів Другої світової війни. Для його вилучення та знешкодження надана заявка в групу піротехнічних робіт обласної служби ДСНС.

Рятувальники вкотре закликають громадян бути уважними та обережними під час проведення земляних робіт. Для збереження свого здоров’я і життя слід дотримуватися правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів. У випадках виявлення підозрілих предметів чи боєприпасів негайно телефонуйте за номерами «101» або «102».

 

0 комментариев
01 декабря 2022, 03:03
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают