События


У Херсоні встановили рекорд

Просмотров: 120

7 Мая, 18:28


Для ветеранів не може бути кращого подарунка, ніж увага до їх життя і долі. Вони відчувають себе потрібними і  це дає сили жити.

І сьогодні, напередодні відзначення Дня пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років на площі біля ККЗ «Ювілейний» учасники та діти війни поринули у «Вальс Перемоги».

Колоритний захід на якому танцювали, співали, читали вірші та організовували розваги, ініціював Департамент культури, туризму та курортів ОДА, обласний палац культури за підтримки голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва.

Пенсіонери, ветерани, діти та молодь, як в 1945 році раділи Перемозі і ділилися великою радістю з жителями і гостями міста.

Деяким за 90 років, але ветерани і трудівники тилу легко кружляють у танці і, здається, самі молодіють завдяки мелодіям. Організатори зробили все можливе, щоб на обличчях ветеранів засяяли щасливі усмішки.

«Спасибі, що влаштували для нас таке чудове свято, - каже учасниця війни трудового фронту дев'яносторічна Тамара Жирнова. - Музика, пісні, танці - це ж і є саме життя. Ми і на фронті, в хвилини затишшя, танцювали. Адже серцю потрібно відпочити, хоча б на хвилину повірити, що все буде добре, що ми повернемося і станцюємо вальс в міському саду, вже в мирні дні».

Чудова музика у виконанні духового оркестру під керівництвом Заслуженого працівника культури України Віталія Шаповаленка підняла настрій всім присутнім.

Тож, під час танцю було встановлено новий рекорд України. За підрахунками, вік одночасно вальсуючих склав 18 982 роки.

Слід відзначити, що символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є червоний мак. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу. Так, у кожного танцюючого на грудях був причеплений червоний мак.

Директор Департаменту культури, туризму та курортів ОДА Світлана Думинська наголосила: «Мені дуже приємно, що така ініціатива - разом танцювати вальс - виникла саме на Херсонські землі. Цей танець танцюють в самі важливіші дні життя людини. І сьогодні ми показуємо всій нашій країні, що українці ніколи не сумували, навіть в найскладніші часи».

Крім того, під час заходу було відзначено, що у 2017 році з ініціативи голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва було проведено відкритий архітектурно - художній конкурс на визначення кращої проектної пропозиції меморіалу захисникам незалежної України. Організаторами виступили управління культури ОДА, управління містобудування та архітектури ОДА та Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації. Тож за підсумками конкурсу журі визначило наступних переможців: І премію у розмірі 10 000 грн отримав Віктор Тишкевич, ІІ премію, розмір якої складає 7 500 грн – вручили Володимиру Потребенко,  ІІІ премію у розмірі 5000 грн отримав Юрик Степанян та Тетяня Кутузова.

Захід, метою якого є виховання у молодого покоління поваги до військової слави і пам'яті героїв, популяризація прекрасних вітчизняних бальних танців запам’ятається його учасникам. Залишилося дуже яскраве враження про свято, на одній хвилі були сьогодні ветерани, їхні діти і внуки.

Автор: Кухта Надія, Управління інформаційної політики ХОДАЧитайте также:


Комментарии

Комментариев 0

17.08 2018, 15:45

Лента новостей
Больше новостей


В июле пассажиропоток в Крым и из Крыма вырос на 35,76% – МинВОТ

Количество пересечений админграницы между Крымом и материковой частью Украины за…

В развалинах бывшего "Коминтерна" в Херсоне читали "Мейерхлюндию"

Творческому центру им. Всеволода Мейерхольда в Херсоне исполнилось 10 лет. Отметили…

"Местами похож на Киев с Крымом, местами на село" – впечатления киевлянки о Херсоне

Киевлянка Дарья Краснопольская исследовала центр Херсона и сделала вывод: «Очень…


Мудрость дня
“Есть только две бесконечные вещи: Вселенная и глупость. Хотя насчет Вселенной я не вполне уверен.”

Альберт Энштейн

немецкий физик-теоретикЦитата недели
“Достаточно размышлять! Мы должны принимать решения и помогать людям. Ежегодно выделяются деньги на мелкие нужды, но главного мы не замечаем.”

Федор Негой

нардеп


Цифра недели
202
тыс.грн сумма, за которую мать хотела продать своего ребенка на Херсонщине

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"