Общество


Володимир Миколаєнко зустрівся з експертами CES

Просмотров: 123

24 Июля, 9:00


Експерти CES презентували вчора, 23 липня, міському голові Володимиру Миколаєнку та його першому заступнику Ігорю Козакову техніко-економічне обгрунтування щодо підвищення енергоефективності в громадських будівлях міської клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського та  вуличного освітлення у Херсоні.

Нагадаємо, проект впроваджується Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО, компанією-консультантом Clean Energy Solution (CES), Херсонською міською радою та передбачає:

- реконструкцію вуличного освітлення із застосуванням LED-світильників та встановлення нових блоків управління розподільчими пунктами керування освітленням із дистанційним управлінням із центрального диспетчерського пункту та передачею даних;

- термомодернізацію будівель із реконстрцкцією системи опалення лікарні ім.О.С.Лучанського (головного корпусу, поліклініки №1, дитячої поліклініки та пологового відділення).

Так, за словами експертів, був проведений соціально-економічний аналіз, здійснені розрахунки щодо заходів енергоефективності, обстежені об'єкти (вулиці та будівлі лікарні).

У результаті дійшли висновків, що термомодернізація буде проведена на 4-х будівлях лікарні, про яка йшла мова вище. Саме вони, за інформацією CES та НЕФКО, покривають 80% усієї енергоефективності лікарні.Такі заходи потребують 4,2 млн євро, а термін окупності складає 10,5 років. За інформацією CES, це дасть можливість зекономити до 46% енергоспоживання.

Стосовно ж вуличного освітлення заступник керівника проекту Златко Бачеліч повідомив, що загалом було обстежено 350 вулиць міста загальною протяжністю 241 км та 9,5 тис. світильників. У результаті зупинилися на 84 пріоритетних вулицях, де планують замінити майже 5 тис. світильників на LED-світлоточки.

"Такі розрахунки обумовлені тим, що саме на цих вулицях зосереджена більша кількість навчальних закладів, тут проходить 29 автобусних та 7 тролейбусних маршрутів", - додав експерт.

Вартість цього напрямку проекту складає 2,7 млн євро. Загальний же бюджет складає 6,9 млн євро, із яких грантових коштів - близько 1 млн євро, місцевих коштів - 1 млн євро, кредит НЕФКО - близько 5-ти млн євро.

У свою чергу, міський голова Володимир Миколаєнко подякував НЕФКО та CES за пророблену роботу: "Тепер завдання №1 - донести важливість цих соціальних проектів до депутатського корпусу. Хотілося б, щоб у жовтні цього року ми уже вийшли на підписання угоди з НЕФКО та перейшли безпосередньо до впровадження".Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

24.08 2019, 3:09

Лента новостей
Больше новостей


Бериславский наркоман вырастил «для собственного употребления» 3-метровые кусты конопли

В одном из сел Бериславского района участковые офицеры полиции обнаружили…

В одном из дворов на Таврическом отремонтировали проезды

В Херсоне отремонтировали внутридворовые проезды по пр. Сенявина,132. Как сообщил…

Олександр Співаковський: Настав час наводити лад у власному домі

Розвиток територій уже давно не визначається родючими землями чи вдалим…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!