Лента новостей
Криминал
В Генічеську окупанти провели кінофестиваль з колаборантами в журі і з засекреченими учасниками
В Генічеську окупанти провели кінофестиваль з колаборантами в журі і з засекреченими учасниками
Про це повідомляють пабліки, підконтрольні окупаційній владі Херсонщини.
Церемонія нагородження переможців відбулася в генічеському кінотеатрі «Русь». Повідомляється, що конкурсанті з Росії надіслали близько 60 робіт, які оцінювалися в кількох номінаціях.
У фестивалі взяли участь люди з усіх куточків країни, включаючи Санкт-Петербург, Москву, Мурманськ, Хабаровськ та інші населені пункти. До членів журі увійшли відомі діячі сфери культури та освіти: продюсери, актори та режисери, -
йдеться в повідомленні.
Роботи конкурсантів оцінювали такі люди:
- Ігор Телегін – начальник «управління зовнішньої і внутрішньої політики» окупаційної адміністрації Херсонської області. Фігурант гучного скандалу стосовно його участі в афганській військовій компанії, яку СРСР вів у 1978-1988 роках. Телегін приписував собі неіснуючі бойові заслуги і сам себе нагороджував орденами. Під час окупації Херсона він пішов на співпрацю з ворогом. Зараз перебуває в Генічеську, де активно просуває російську пропаганду. Телегін колись пробував себе як режисер документального кіно, брав участь у фестивалях.
- Руслан Вознесенський – колишній херсонський медійник, а зараз – оператор херсонського прокремлівського телеканалу «Таврія».
- Євген Гамаюнов – колишній актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, який під час окупації Херсона пішов на співпрацю з росіянами.



Мост
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...