Все новости Херсона

Лента новостей
Аналитика
Перші кроки до енергетичної безпеки області
25 января 13:01
43
Перші кроки до енергетичної безпеки області

Перші кроки до енергетичної безпеки області

Як зазначив під час засідання колегії облдержадміністрації, 25 січня, в.о. заступника голови ОДА Олександр Адамчик, у зв’язку з ситуацією, яка на початку січня мала місце у Генічеську гостро постало питання знаходження шляхів вирішення цієї проблеми.

«Фактичним виходом з цієї ситуаціє є перехід на альтернативну систему опалення. Перш за все, це перехід на твердопаливні котли – соціальних закладів, потім має бути проведена робота з населенням», – зазначив Олександ Адамчик.

Він додав, що це перший крок до енергетичної безпеки нашої області.

«Насправді все це реально, в області вже працюють вітрові електростанції у Скадовському, Каланчацькому та Чаплинському районах – це дуже непоганий початок за для розвитку цього напрямку», – наголосив в.о. заступника голови ОДА Олександр Адамчик.

Також він розповів, що наразі один із стратегічних інвесторів, який вже не один рік працює в області ЗАТ «Чумак», має наміри побудувати на території області 140 вітряків, цим самим вирівняти енергетичний баланс в області.

Крім того, є плани щодо розвитку сонячної енергії на Херсонщині . За словами Олександра Адамчика, в області працюють 4 підприємства альтернативної енергетики (6 об’єктів загальною потужністю 43,856 МВт, у тому числі 4 вітрові електростанції – 33,05 МВт та 2 сонячні – 10,806 МВт), якими вироблено за 2015 рік більш 130 млн. кВтг електричної енергії. У 2016 році планується ввести в експлуатацію ще 4 нові об’єкти (3 підприємства) альтернативної енергетики загальною орієнтовною потужністю 9,3 МВт. Загалом планується на території області до 2020 року довести потужність об’єктів альтернативної електроенергетики 152,62 МВт, а обсяг та частку електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел до 22,6%.

«Зараз, як ніколи нам потрібно впроваджувати ці заходи, потрібно працювати та вірити, що все вийде», – підкреслив Олександр Адамчик.

0 комментариев
19 июня 2021, 16:19
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Иномарку разорвало на части: под Херсоном произошло смертельное ДТП
Иномарку разорвало на части: под Херсоном произошло смертельное ДТП
Сегодня, 27 мая, около 7:10 в "Единый центр 102" полиции Херсонской области поступило сообщение о дорожно-транспортном происшествии с пострадавшими вблизи пос. Молодежное. В результате столкновен...
27 мая 10:11
3456
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
Инцидент произошел вблизи Каховки. Об этом сообщает издание "Каховская Заря".По словам очевидцев во время прыжка у мужчины не раскрылся парашют. Однако на помощь пришел запасной парашют, который...
07 июня 11:10
2940
Гибель херсонца сняла уличная камера видеонаблюдения
Гибель херсонца сняла уличная камера видеонаблюдения
Уличная камера видеонаблюдения сняла гибель человека "в прямом эфире". На улице 9-й Восточной областного центра рабочий возводил стену здания на территории одного из заводов. Клал кирпич на высоте ок...
15 июня 11:15
2137
Выстрел оборвал человеческую жизнь — в Херсонской области из ружья застрелился мужчина
Выстрел оборвал человеческую жизнь — в Херсонской области из ружья застрелился мужчина
Сегодня, 31 мая, выстрел грянул утром в частном доме села Посад-Покровское. Услышав его, хозяйка выбежала в холл и обнаружила там окровавленного мужчину. Рядом лежало его помповое ружье 12-го калибра...
31 мая 13:01
1846