Щасливий старт

События


Населення Таврійська в січні сплатило квартплату на 124%

Просмотров: 146

23 Февраля, 12:29


За інформацією керівника комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького, рівень сплати населенням комунальних послуг з обслуговування багатоквартирних будинків за січень цього року склав 124,7%. Як пояснює Олександр Арсентійович, такий відсоток вийшов завдяки тому, що підприємство отримало в січні відшкодування пільг та субсидії. Таким чином, надходження від держави перекрило різницю між нарахуванням квартплати та її сплатою.

В результаті дебіторська заборгованість зменшилась на 97 344 грн. Тим не менш, нагадаєм, що станом на 1 січня 2018 року загальний борг населення комунальному підприємству складав 1 млн. 149,669 тис. грн. І справа не тільки в тому, що мешканці – хто не може, а хто не хоче сплачувати комунальну послугу, вважаючи, що комунальники повинні всім і все. До сих пір люди ніяк не звикнуть, що відтепер вони являються водночас власниками своїх квартир і співвласниками всього будинку. Тому тепер ніхто нікому нічого не винний. Кожен повинен дбати не тільки про красоту та порядок в своїх помешканнях, але й про ремонт і чистоту під’їздів, площадок. Слідкувати, щоб закривались двері в під’їзд, на дах, в підвал. За словами Олександра Главацького, за ті кошти, що сплачують мешканці багатоповерхівок як квартплату, ЖЕУ в змозі тільки підтримувати санітарний стан будинків.

На 81% від нарахування сплатили в січні мешканці Таврійська за вивезення сміття. За інформацією керівника комунального підприємства «Комунсервіс» Галини Волянюк, з початку року населення погано сплачує цю послугу. Це при тому, що підприємство не має в чому дорікнути. Сміття в місті та з Плодового вивозиться вчасно, на сміттємайданчиках прибрано, в місті чисто.

67% склав в січні рівень розрахунку за водопостачання на КП «Таврійський водоканал». Як розповів його керівник Віктор Пономаренко, дебіторська заборгованість підприємству на початок лютого складала 568 тис. грн. При цьому, 328,1 тис. грн. заборгувало населення і 209 тис. грн. – управління праці та соціального захисту населення за відшкодування пільг та субсидії.

Таврійська міська рада.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

15.12 2018, 13:39

Лента новостей
Больше новостей


На сотню мест в детсадах Херсона потратили полтора миллиона

С 1 сентября в детсадах Херсона открыли 8 дополнительных групп…

Як нараховується пенсія у зв'язку з втратою годувальника

На типові запитання херсонців щодо особливостей призначення та виплати пенсії…

В Херсоне начали ломать кинотеатр «Спутник»

Депутат горсовета Херсона Оксана Дьякова сообщила в соцсети, что начали…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"