Общество


Діяльність нардепа Співаковського – результативна, – Вікторія Вагнєр

26 Июня, 19:13

: 309


Діяльність нардепа Співаковського – результативна, – Вікторія Вагнєр

Діяльність нардепа Співаковського – результативна, – Вікторія Вагнєр

Наприкінці 2016 року Херсонська обласна рада прийняла рішення створити на базі лікарні залізничників лікувально-профілактичний заклад для лікування і реабілітації учасників бойових дій на cході країни, пацієнтів, що перенесли інсульт та мають травми опорно-рухового апарату. Зараз «Херсонська обласна лікарня відновного лікування» працює для жителів області і всього південного регіону.

2017 року було закуплено медичне обладнання і капітально відремонтований другий поверх реабілітаційного корпусу. Вже у березні наступного року – відкрита перша черга Центру високоспеціалізованої медичної реабілітації. Зараз заклад охорони здоров’я має стаціонарне відділення на 70 ліжок. Пацієнти можуть отримувати спеціалізовану допомогу з напрямків: хірургія, терапія, травматологія, неврологія, отоларингологія та гінекологія. У клінічно-діагностичному відділенні мають змогу щоденно отримати консультації 240 відвідувачів від 17 вузьких спеціалістів, 48 пацієнтів – необхідне відновне лікування на денному стаціонарі.

Створити високоспеціалізований центр на базі відділкової залізничної лікарні, яка роками не отримувала коштів на ремонти і переобладнання, а медперсонал – «вибивав» зарплатню у влади, вдалось завдяки синергії депутатів різних рівнів, чиновників адміністрації, головного лікаря – Вікторії Вагнєр і колективу лікарні. 30 мільйонів гривень (кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету) були спрямовані на реконструкцію лікарні відновного лікування, закупівлю сучасного медичного обладнання виробництва США та Європи.

«Лікарня зробила дуже великий крок за дуже короткий час. Закуплене і встановлене сучасне реабілітаційне обладнання, очікуємо на доставку нового хірургічного устаткування, у нас – відремонтовані палати і нові ліжка. Нам допомогли у написанні проекту на конкурс Мінрегіонрозвитку представники облдержадміністрації. Сприяв виділенню коштів депутатський корпус обласної ради, а також народний депутат Олександр Співаковський. Він фактично «проштовхував» наш проект, завдяки чому вдалось здійснити нашу мрію. Його діяльність дуже яскрава і результативна», – підкреслила головний лікар обласної лікарні відновного лікування Вікторія Вагнєр.

З середини грудня 2016 року Вікторія Олександрівна очолює колектив лікарні. Дружина професійного хірурга, бійця батальйону «Херсон» Владислава Ковальова, який загинув у Іловайському котлі, продовжила справу служіння людям і допомоги тим, хто пройшов пекло війни і намагається повернутись до мирного життя.

«Те, що робить ваш колектив і Вікторія Олександрівна, – дуже важлива справа для мешканців області, інших південних областей. Ви повертаєте їх до повноцінного життя, сприяєте скорішому одужанню тіла й душі. Зараз ми підходимо до моменту впровадження етапу реформування медичної галузі саме вторинної спеціалізованої ланки. Звичайно, коштів Національної служби здоров’я не вистачить на повне забезпечення, вводитиметься страхова медицина. Але для того, аби нас почули в парламенті, потрібно створювати лобі освіти й медицини. Це мають бути професійні люди, які мають достойну історію і здатні лобіювати сферу охорони здоров’я», – звернувся до колективу Олександр Співаковський під час звітної зустрічі.

За час каденції депутат-мажоритарник «завів» десятки мільйонів гривень державної субвенції та Фонду регіонрозвитку, в тому числі, і до медичних закладів Херсона (онкодиспансер, лікарня Карабелеша, обласна клінічна, відновного лікування). Олександр Співаковський впевнений, що зможе й надалі представляти інтереси, як освітян, так і медиків. Тому прийняв рішення балотуватись у народні депутати по 182-ому одномандатному округу.

 

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

16.11 2019, 22:50

Лента новостей
Все новости
Больше новостей


Закон про автокресла. Что нужно знать водителям, которых начнут штрафовать уже в ноябре

Вчера президент подписал законопроект, который вводит штрафы за…

У херсонского нардепа в Верховной Раде подглядели переписку в чате

Сегодня на заседании Верховной Рады нардепы приняли в…

В Херсоне на улице подобрали окровавленную пьяную малолетку

12 ноября вечером в Херсоне неподалеку от…

В Херсоне с работы увольняют известного гинеколога: ему осталось работать чуть больше месяца

Известный в Херсоне Алексей Геpман акушеp-гинеколог может потерять работу. Сейчас…

КПВВ «Чонгар» открыли с горами мусора и неработающими туалетами

Мы сообщали, что сегодня, 15 ноября, на Херсонщине открыли обновленные…

Из колонии в Херсоне сбежал заключенный. За его поимку назначено вознаграждение

Еще 20 октября в 23:30 с участка социальной реабилитации Государственного…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!