События
Жителі Херсонщини протидіють бюджетній корупції у різний спосіб
Жителі Херсонщини протидіють бюджетній корупції у різний спосіб
Кожний громадянин Херсонщини може повідомити про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни інадіслати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua у будь- який час. Державні аудитори також нагадують жителям Херсона і області про можливість отримати інформацію щодо державного фінансового контролю за «телефоном довіри» 0552 263628 (протягом робочого часу).
Щомісячно, кожної першої та третьої середи, з 10.00 до 12.00 - «Пряма лінія» 0552 226485. На зв’язку - начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.
12.03.2018, з 10.00 до 11.00 «Пряма лінія» 0552 263672. На запитання відповідатиме заступник начальника Управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.
15.03.2018, з 10.00 до 11.00 «Пряма лінія» 0552 493077. На запитання відповідатиме заступник начальника Управління - начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Поліщук Олександр Кіндратович.
26.03.2018, з 10.00 до 11.00 «Пряма лінія» 0552 491058. На запитання відповідатиме начальник відділу організаційної роботи Терещенко Вікторія Володимирівна.
27.03.2018, з 10.00 до 11.00 «Пряма лінія» 0552 263628. На запитання відповідатиме начальник юридичного відділу Кальницька Марія Іванівна.
Попередній запис на особистий прийом - за телефоном 226485.
Варто зазначити, що у 2017 році до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області звернулось 97 громадян. У 309 матеріалах, оприлюднених торік через засоби інформації, вказаний номер «телефону довіри».
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Президент присвоїв Прокудіну звання «Заслужений юрист України»
З нагоди Дня Української Державності Президент України Володимир Зеленський присвоїв начальнику Херсонської ОВА Олександру Прокудіну почесне звання «Заслужений юрист України».
Відповідний указ опри...
Суддя з Херсона виграла справу проти кваліфікаційної комісії у Верховному Суді
Суддя Херсонського міського суду Інна Хайдарова виграла справу проти Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка сумнівалася у її здатності працювати в апеляційному суді.
Про це йдеться у відповідном...
У Херсоні через російську дронову атаку загинула працівниця “Херсонобленерго”
Під час атаки російських безпілотників на Херсон 1 липня загинула працівниця АТ “Херсонобленерго” Світлана Нестерович.
Про це повідомили в на сторінці підприємства.
Жінка працювала контролеркою...
Окупанти знищили перевалку фермерів на Херсонщині: згоріла техніка та обладнання (відео)
Вчора російські війська атакували безпілотниками перевалку сільськогосподарського підприємства в селі Урожайне Херсонської області. Внаслідок удару знищено техніку, обладнання та майно фермерів.
Пр...
Війська РФ ударили по зупинці у Херсоні: є постраждалі
Орієнтовно о 09:50 російські окупанти атакували з безпілотника зупинку громадського транспорту у Центральному районі Херсона, внаслідок чого постраждали четверо людей.
Про це повідомила Херсонська...
У лікарні помер військовослужбовець із Херсонщини Андрій Драй
Унаслідок отриманих поранень у лікарні помер військовослужбовець із Нововоронцовської громади Андрій Драй.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Головному сержантові Андрієві Драю було 53 роки. В...
У Херсонській громаді встановили дві пам’ятні дати
У Херсонській громаді щороку відзначатимуть День спротиву російським окупантам 5 березня та День звільнення Херсона 11 листопада.
Відповідне розпорядження підписав начальник ХМВА Ярослав Шанько....
Как мобильные сервисы помогают следить за результатами матчей в реальном времени
Современный спорт невозможно представить без мобильных технологий. Еще несколько лет назад болельщикам приходилось ждать телевизионных выпусков новостей или обновления спортивных сайтов, чтобы узнать...