Все новости Херсона

Экономика
Виграли приз? Сплатіть податок!
16 февраля 09:20
133
Виграли приз? Сплатіть податок!

Виграли приз? Сплатіть податок!

Уявимо, що Вам таки пощастило і Ви стали щасливим власником виграшу чи призу, готові ним ділитися? А доведеться, адже це є пасивним доходом, що підлягає оподаткуванню.

Але хто цей податок сплачує? Під час виплати виграшу (призу) у лотерею чи в інші розіграші, у букмекерському парі, у парі тоталізатора, призів та виграшів у грошовій формі, одержаних за перемогу та/або участь в аматорських спортивних змаганнях, у тому числі у більярдному спорті податок сплачує той, хто здійснює виплату, чи нарахування такого доходу.

Отже, згідно з п.п. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 ПКУ для доходів у вигляді виграшів, призів, починаючи з 1 січня 2016 року, встановлена єдина ставка податку на доходи фізичних осіб в розмірі 18 відсотків. За інформацією прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області.

0 комментариев
06 декабря 2022, 09:22
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают