Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
В області діє патронат після працевлаштування
14 февраля 12:20
31
В області діє патронат після працевлаштування

В області діє патронат після працевлаштування

З квітня 2015 року, відповідно до рішення Державної служби зайнятості, в роботу обласної служби зайнятості запроваджено індивідуальний супровід окремих категорій громадян. Мета супроводу – здійснення соціального патронату для досягнення максимального терміну закріплення працевлаштованої особи на робочому місці, а також для забезпечення профілактики.

Індивідуальний супровід після працевлаштування передбачає організацію центром зайнятості адресних заходів, спрямованих на успішну адаптацію та закріпленню на робочому місті.

Об’єктами патронату є безробітні, працевлаштовані службою зайнятості (крім працевлаштованих на роботи, що носять тимчасовий та сезонний характер), зокрема: особи, які відносяться до внутрішньо переміщених осіб, учасники антитерористичної операції, неповнолітні, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, інваліди.

Безпосередньо індивідуальний супровід здійснюють фахівці базових центрів зайнятості – спеціалісти, які обслуговують безробітних та спеціалісти, які спілкуються з роботодавцями, тому такі заходи передбачають всебічну підтримку працевлаштованого на робочому місці.

Перш за все, це психологічна, соціальна та юридична підтримка колишніх безробітних, що полягає в з’ясуванні їх задоволеності роботою, успішною адаптацією, намірами щодо продовження або припинення трудової діяльності, підвищення кваліфікації, бажанням кар’єрного зростання або інших питань. Індивідуальний супровід передбачає періодичне спілкування з колишнім безробітним, встановлення доброзичливих відносин, що допоможе якомога швидше виявити проблему та допомогти її вирішити.

Протягом 2015 року спеціалістами Херсонської обласної служби зайнятості під індивідуальний супровід були взяті 145 безробітних, з них: 70 осіб з числа внутрішньо переміщенні особи, 48 осіб – інваліди, 26 – учасники АТО та 1 неповнолітній безробітний.

Нажаль, не всі безробітні, які підпадають під умови супроводу, під час працевлаштування погоджуються на патронат, мотивуючи відмову тим, що не хочуть завдавати клопоту роботодавцеві або розглядають індивідуальний супровід, як втручання в їх особисте життя.

Насамперед, індивідуальний супровід це – підтримка колишнього безробітного для того, щоб його адоптація на новому місці пройшла якомога швидше і він закріпився на постійному.

Шановні безробітні та роботодавці! Зважте важливість індивідуального супроводу після працевлаштування, адже це підтримка, що дає можливість закріпитися колишньому безробітному на робочому місці, та дає впевненість в тому, що людина не залишиться сам на сам зі своїми питаннями.

Херсонський обласний центр зайнятості,

Відділ організаційної та інформаційної роботи ХОЦЗ (0552) 435433

0 комментариев
14 июня 2021, 18:56
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Иномарку разорвало на части: под Херсоном произошло смертельное ДТП
Иномарку разорвало на части: под Херсоном произошло смертельное ДТП
Сегодня, 27 мая, около 7:10 в "Единый центр 102" полиции Херсонской области поступило сообщение о дорожно-транспортном происшествии с пострадавшими вблизи пос. Молодежное. В результате столкновен...
27 мая 10:11
3230
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
В Херсоне на неделю закроют самый оживленный железнодорожный переезд
Городские власти областного центра готовят проект капитального ремонта железнодорожного переезда с Таврического.Об этом сообщил советник мэра Юрий Стельмашенко.— Так что готовьтесь, летом на нед...
07 июня 14:10
2667
Цены на электроэнергию рекордно взлетят: что ждет украинцев
Цены на электроэнергию рекордно взлетят: что ждет украинцев
В Украине цены на электричестводля населения взлетят в ближайшее время.Как прогнозирует директор энергетических программ Центра Разумкова Владимир Омельченко, это может произойти также резко, как...
18 мая 19:35
2391
На Херсонщине пронесся торнадо: повреждены крыши домов, повалены деревья
На Херсонщине пронесся торнадо: повреждены крыши домов, повалены деревья
В с.Ушкалка Верхнерогачикской территориальной общины накануне пронесся торнадо, которое запечатлели местные жители. В результате ураганного ветра повреждены заборы, крыши нескольких домов и повален...
25 мая 14:56
1884