Удари по логістиці РФ на Херсонщині — частина багаторічної операції, — Плетенчук
Удари по російській логістиці на тимчасово окупованому півдні України — це частина багатоступеневої операції, яка триває роками.
Про це в ефірі телемарафону розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.
“Ми спостерігаємо черговий етап багатоступеневої операції. Мова навіть не про місяці, а роки”, – зазначав він.
За словами Плетенчука, у ході цієї операції, спочатку була знищена військово-морська логістика, потім – залізничні пароми, паралельно знищувалося ППО та об’єкти у так званому сухопутному коридорі, що проходить через тимчасово окуповані території Донецької, Заропізької та Херсонської областей, який росіяни виставляють як досягнення у рамках так званої “СВО”.
“Все фактично зводиться до так званого Кримського мосту. Тут вже побачимо в динаміці, як ця ситуація буде розвиватися”, – підкреслив Плетенчук.
Нагадаємо, протягом червня Збройні сили України атакували низку логістичних об’єктів на тимчасово окупованих територіях Херсонської області та на адмінмежі з Кримом.
Зокрема, під вогневе ураження потрапили мости через Північно-Кримський канал у районі Преображенки та Мирного, автомобільний міст на напрямку Перекоп — Армянськ, а також міст у районі населеного пункту Ставки.
Днями раніше було уражено Чонгарський міст та один з мостів, що сполучає Генічеськ та Арабатську Стрілку.
За даними українських військових, через удар по Чонгарському мосту зірвалося постачання військ РФ через Крим.