У Миколаєві провели футбольний турнір пам’яті загиблих захисників із Херсонщини
У Миколаєві відбувся відкритий Херсонський обласний футбольний турнір “Герої не вмирають” 2026. Змагання серед юнацьких команд присвятили пам’яті вихованців херсонського футболу, які загинули, захищаючи Україну.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
У турнірі взяли участь вісім юнацьких команд. Перед нагородженням учасники та гості хвилиною мовчання вшанували пам’ять Олексія Балабкіна, Богдана Льогкого, Михайла Мордашова, Олександра Проценка та Олександра Хорошева, а також усіх загиблих Захисників і Захисниць України.

За результатами змагань переможцем стала команда СДЮСШОР “Миколаїв” 2012 року народження. Друге місце посіла команда СДЮСШОР “Миколаїв” 2013 року народження.
Призерами також стали ФК “Шахтар” (Миколаїв), ДЮСШ №5 (Миколаїв), ФК “Баштанка”, FC “Visimka” (Вознесенськ), ФШ “Лідер” (Миколаїв) та “Херсон Незламні”.


Раніше у Києві відбувся футбольний турнір на честь загиблого активіста та військового 59-ї окремої мотопіхотної бригади, який брав участь у звільненні Херсона, Павла Петриченка.