Лента новостей
Экономика
У Херсоні повторно запустили проєкт, кошти на який освоїли у 2021 році
У Херсоні повторно запустили проєкт, кошти на який освоїли у 2021 році
У Херсоні стартував проєкт ремонт водогону, який уже колись фінансували. Проєкт отримав нове фінансування, хоча вже реалізовувався у 2021 році.Про це повідомив Центр публічних розслідувань з посиланням на систему DREAM.
У Херсоні планують капітально відремонтувати водогін від вулиці Івана Богуна до насосної станції. Роботи мають забезпечити стабільне водопостачання мікрорайону Шуменський. Довжина ділянки, яку оновлюватимуть, становить 1,36 кілометра.

Скриншот: DREAM
Проєкт включений до Єдиного проєктного портфеля відновлення та є частиною стратегії розвитку міста та регіону. Його кошторисна вартість — 15,4 мільйона гривень, з яких 11,2 мільйона вже передбачено в державному бюджеті як дотація для територій, що постраждали внаслідок повномасштабної війни. Орієнтовна тривалість реалізації — 10 місяців.Замовником є міське комунальне підприємство "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона". Координує реалізацію Департамент міського господарства Херсонської міськради.
Втім, як з’ясував Центр публічних розслідувань, це вже не перша спроба реалізувати даний проєкт. У 2021 році його вже включали до переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, затверджених Херсонською обласною державною адміністрацією.

Скриншот: Перелік інвестиційних програм
У жовтні того ж року Департамент розвитку громад та територій ХОДА оголосив тендер, який виграло ТОВ "Югелектроком". Його пропозиція не була найнижчою, але з фірмою все одно уклали угоду.Згідно з документацією в системі Prozorro, будівельно-монтажні роботи мали бути завершені до 31 грудня 2022 року. Учасником закупівлі також було ТОВ "Вінниця Проект-буд". Загальна сума витрат на той момент склала понад 8 мільйонів гривень.

Скриншот: Prozorro
Однак у державній цифровій екосистемі DREAM немає жодної згадки про фактичний початок чи хід реалізації цього проєкту. Інформація в DREAM свідчить лише про нову версію — із дотацією з держбюджету, яка надійшла у 2024–2025 роках. У системі YouControl також зазначено, що товариство отримало виплати за ремонт.
Скриншот: YouControl
Тепер Херсонська влада готує новий проєкт з практично тим самим описом та маршрутом і знову залучає державне фінансування. Чому не вдалося реалізувати попередній проєкт — питання, яке залишається без відповіді.Також у Херсонській області продовжується зведення укриття для учнів і працівників місцевого навчально-виховного комплексу. Роботи стартували ще у 2023 році, а виконавцем стала компанія, яку громадська організація підозрює у можливому привласненні бюджетних коштів.
Анна Бальчінос
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Украинцы начали сдавать "евробляхи" на металл за 6 грн/кг, но полиция готова и к такому: ждут штрафы до 170 тысяч
ПриватБанк закроет все свои отделения: у клиентов осталось три дня
Из Турции хлынут дешевые авто, одежда и помидоры: украинские производители в ужасе
В Украине вводят новую систему для оплаты коммунальных услуг: что изменится для потребителей
На Вінниччину переміщується підприємство з Херсона
С 30 декабря в Украине вводятся в обращение новые монеты: у денег будет необычная форма
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...
У Корабельному районі Херсоні через російський удар загинув 47-річний чоловік
Унаслідок російського обстрілу у Херсоні загинув 47-річний чоловік.
Про це повідомили у Херсонській МВА.
Зазначається, що близько 18:00 окупанти обстріляли Корабельний район міста. Під удар потр...
Суддя з Херсона виграла справу проти кваліфікаційної комісії у Верховному Суді
Суддя Херсонського міського суду Інна Хайдарова виграла справу проти Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка сумнівалася у її здатності працювати в апеляційному суді.
Про це йдеться у відповідном...
У Херсоні через російську дронову атаку загинула працівниця “Херсонобленерго”
Під час атаки російських безпілотників на Херсон 1 липня загинула працівниця АТ “Херсонобленерго” Світлана Нестерович.
Про це повідомили в на сторінці підприємства.
Жінка працювала контролеркою...
Війська РФ ударили по зупинці у Херсоні: є постраждалі
Орієнтовно о 09:50 російські окупанти атакували з безпілотника зупинку громадського транспорту у Центральному районі Херсона, внаслідок чого постраждали четверо людей.
Про це повідомила Херсонська...
Експомічник судді з Херсона, який став російським агентом, отримав довічний вирок
Суд виніс вирок експомічнику судді Херсонського апеляційного суду Святославу Березовському, який був російським агентом під час окупації правобережжя області.
Про це йдеться на сайті Судової влади...
Російський дрон знову атакував комунальний транспорт у Херсоні (фото)
Російські військові атакували з безпілотника Корабельний район Херсона.
Про це повідомила Херсонська міська військова адміністрація.
За інформацією МВА, під удар потрапили два автобуси одного з...
Окупанти атакували “швидку: у Дар’ївці на Херсонщині (фото)
Російські війська атакували з безпілотника карету екстреної медичної допомоги у селі Дар’ївка на Херсонщині.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Зазначається, що дрон цілеспрямовано був скерова...