Лента новостей
События
Росіяни атакували дроном маршрутку у Херсоні: поранені пасажири
Росіяни атакували дроном маршрутку у Херсоні: поранені пасажири
Близько 7:30 російські військові скинули вибухівку з дрона на маршрутне таксі в Корабельному районі Херсона. Внаслідок атаки постраждали четверо людей.
Про це повідомли у Херсонській МВА.
До лікарні доправили трьох чоловіків віком 67, 59 і 46 років, а також 46-річну жінку. У всіх діагностували вибухові травми та уламкові поранення. Крім того, 59-річний херсонець отримав перелом плеча. Медики надають потерпілим необхідну допомогу.
Кілька днів тому росіяни також атакували маршрутку у Корабельному районі Херосна, вналсдок чого загинув чоловік, а троє пасажирів були поранені.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
У Херсоні внаслідок нічної атаки РФ згоріла квартира голови “МолоДіжки”
У Херсоні внаслідок нічної російської атаки згоріла квартира голови молодіжної організації “МолоДіжка” Володимира Рагульського.
Про це повідомили на сторінці організації у Facebook.
За словами с...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...