Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Про мобілізацію та демобілізацію платників ЄСВ необхідно повідомляти
27 апреля 08:26
112
Про мобілізацію та демобілізацію платників ЄСВ необхідно повідомляти

Про мобілізацію та демобілізацію платників ЄСВ необхідно повідомляти

Під час особливого періоду для платників єдиного внеску, призваних на військову службу під час мобілізації або залучених до виконання обов’язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, на весь строк їхньої військової служби зупиняється застосування норм ст. 25 Закону про ЄСВ.

Зазначимо, що ст. 25 Закону про ЄСВ передбачає заходи впливу та стягнення, зокрема: стягнення недоїмки з ЄСВ; нарахування пені; застосування штрафних санкції тощо. Тобто на період мобілізації платника, такі заходи не здійснюються.

Підставою для надання зазначеної пільги є копія військового квитка або документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов платника ЄСВ на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, яка подається до органів ДФС цим державним органом протягом 10-ти днів після його мобілізації.

Зазначені документи можуть видаватися також і родинам військовозобов’язаних та резервістів для пред’явлення їх за місцем вимоги.

Отже, платники ЄСВ повинні своєчасно інформувати органи ДФС про мобілізацію та демобілізацію та надавати копії відповідних документів.

 

0 комментариев
28 ноября 2022, 21:51
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают