Все новости Херсона

Экономика
Невже декларації держслужбовців перевірятимуть особливо ретельно?
31 марта 07:05
146
Невже декларації держслужбовців перевірятимуть особливо ретельно?

Невже декларації держслужбовців перевірятимуть особливо ретельно?

До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов'язані подавати декларації відповідно до ст. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”. Цією ж статтею передбачено проведення перевірки достовірності відомостей, зазначених у деклараціях.

Порядок здійснення такої перевірки затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.03.2015 № 333 (далі - Порядок). Зокрема, ним встановлено, що апаратом ДФС здійснюються перевірки на підставі отриманих копій декларацій виключно суб'єктів декларування, перелік яких визначено у п.п. 1 п. 5 вказаного Порядку, інших суб'єктів декларування - територіальними органами ДФС за місцем проживання (податковою адресою) суб'єкта декларування.

Податковою адресою платника податків - громадянина визнається місце його проживання, за яким він береться на облік як платник податків у контролюючому органі (ст. 45 Податкового кодексу України).

Для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом десяти днів з дня одержання декларації від суб’єкта декларування надсилає її копію:

до апарату ДФС - суб'єктів декларування, перелік яких визначено п.п. 1 п. 5 вищевказаного Порядку;

до територіального органу ДФС за місцем проживання (податковою адресою) суб'єкта декларування інших суб'єктів декларування.

Адреси територіальних державних податкових інспекцій головних управлінь ДФС в областях та м. Києві розміщено на веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua).

0 комментариев
10 декабря 2022, 11:40
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают