Лента новостей
Экономика
На Херсонщині шахраї ошукали громадян на понад 85000 гривень
На Херсонщині шахраї ошукали громадян на понад 85000 гривень
За останню добу четверо жителів області через різні шахрайські схеми втратили всі свої заощадження.Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.
Жертвою шахраїв став житель обласного центру. В соціальній мережі чоловік перейшов за невідомим посиланням для оформлення начебто фінансової допомоги від міжнародної організації. Після «реєстрації та підтвердження» з рахунку заявника зникло понад 17000 гривень.
За аналогічною схемою втратила свої заощадження ще одна херсонка. Жінці зателефонувала нібито представниця міжнародної організації та запропонувала оформити грошову допомогу. Заявниці необхідно було назвати код підтвердження, який надійшов їй на телефон. Після чого шахраї зняли з картки потерпілої 1500 гривень.
На гачок «банківських шахраїв» потрапила жителька Бериславського району. Жінка намагалася дізнатися реквізити своєї банківської картки через схожий мобільний додаток у месенджері. В переписці з чат-ботом потерпілій запропонували надати свої паспортні дані. Після виконання всіх дій шахраї заблокували картку заявниці та зняли з її рахунку понад 65000 гривень.
До поліції звернулася жителька Білозерки. Жінка на платформі онлайн-оголошень хотіла придбати одяг. Списалася з псевдопродавцем та перерахувала на вказані ним реквізити 2300 гривень передоплати. Проте товар до заявниці так і не надійшов і грошей їй теж не повернули.
Наразі поліцейські вживають заходів щодо встановлення осіб невідомих зловмисників. Також закликаємо громадян бути уважними та пильними:
- ніколи не переходьте за сумнівними посиланнями, які обіцяють за кілька хвилин оформити грошову допомогу;
- якщо вас привабило оголошення про надання матеріальної допомоги, спочатку обов’язково перевірте викладену інформацію на офіційних ресурсах вказаної установи;
- якщо вам телефонують незнайомці від імені міжнародних організацій або банківських установ і намагаються дізнатися паспортні дані або реквізити банківської картки – одразу припиняйте розмову та звертайтеся до поліції;
- ні в якому разі не вводьте реквізити своїх банківських карток або персональні дані на незнайомих сайтах, адже тоді шахраї можуть отримати доступ до вашого рахунку та кредитного ліміту;
- якщо ви вирішили зробити онлайн-покупку, оформлюйте замовлення тільки накладеним платежем.
Коли ж ви все таки стали жертвою шахраїв – зверніться до найближчого підрозділу поліції або телефонуйте на спецлінію «102».
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Украинцы начали сдавать "евробляхи" на металл за 6 грн/кг, но полиция готова и к такому: ждут штрафы до 170 тысяч
ПриватБанк закроет все свои отделения: у клиентов осталось три дня
Из Турции хлынут дешевые авто, одежда и помидоры: украинские производители в ужасе
В Украине вводят новую систему для оплаты коммунальных услуг: что изменится для потребителей
На Вінниччину переміщується підприємство з Херсона
С 30 декабря в Украине вводятся в обращение новые монеты: у денег будет необычная форма
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...