Лента новостей
Экономика
На Херсонщині більша частина землі цієї весни буде не засіяна
На Херсонщині більша частина землі цієї весни буде не засіяна
На Херсонщині більша частина сільськогосподарських земель цієї весни не буде засіяна, але на присадибних ділянках люди вже ставлять теплиці та працюють.Про це повідомив кореспондент Громадського радіо Михайло Батрак.
«Територія Херсонщини замінована. Є міни, є нерозірвані снаряди, якими встелені сільськогосподарські поля, але попри це деякі фермери на свій страх і ризик виходять у поле. Були випадки, коли фермери підривались на мінах. Місцева влада застерігає не виходити в поле поки не буде складений акт про розмінування», — каже журналіст.
За його словами, до Херсонщини з Хорватії прийшли дві машини розмінування, вони працюють без водія і фермери сподіваються, що за місяць землі Херсонщини будуть розміновані.
«Хтось готується до посівної, а хтось вирішує зробити посівну кампанію озимих сортів, щоб цього року не займатись цим, бо небезпечно. Скоріш за все більша частина землі цієї весни буде незасіяна», — каже Батрак.
Також він додав, що розмінування іде за планом, а на присадибних ділянках люди вийшли в городи, ставлять теплиці й працюють.
Нагадаємо, що на деокупованій Херсонщині люди через потребу братися до обробки землі вчаться самотужки розміновувати поля. Попит на металошукачі росте.
Громадське радіо
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Украинцы начали сдавать "евробляхи" на металл за 6 грн/кг, но полиция готова и к такому: ждут штрафы до 170 тысяч
ПриватБанк закроет все свои отделения: у клиентов осталось три дня
Из Турции хлынут дешевые авто, одежда и помидоры: украинские производители в ужасе
В Украине вводят новую систему для оплаты коммунальных услуг: что изменится для потребителей
На Вінниччину переміщується підприємство з Херсона
С 30 декабря в Украине вводятся в обращение новые монеты: у денег будет необычная форма
Читают
/
Обсуждают
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...