Лента новостей
Происшествия
На годиннику на вежі в окупованому Генічеську зупинився час
На годиннику на вежі в окупованому Генічеську зупинився час
«Фотографією незвичайної будови поділився підписник «Главное в Херсоне и области» - циферблат уособлює невгамовність часу», - написав окупаційний телеграм-канал. Хоча нічого незвичайного у вежі на споруді у Генічеську, де до окупації містився «Укртелеком», немає.«Підписник прислав фотографію цікавої будівлі, - продовжили пропагандисти. - Унікальна архітектура разом з випираючим шпилем надає цій будові унікального вигляду. Такі споруди не властиві нашому регіону». Насправді ж, не властиві нашому регіону ще недавно були окупанти, з приходом яких час на вежі зупинився. Стрілки на годиннику завмерли у перші ж дні окупації, а змусити їх знову обертатись нікому - спеціалісти, що обслуговували механізм, залишились на підконтрольній території, а у окупантів своїх таких, мабуть, немає. Хоча з проханням запустити годинник на вежі до окупаційної влади генічани звертаються часто. І на прийомах громадян, і в інтернеті.
Годинник на вежі «Укртелекому» непростий, а годинник-куранти. Тобто, відраховує години звуковим сигналом. Відраховував. Щогодини до окупації над центром Генічеська (а у безвітряну погоду лунало і до окраїн) розливалась мелодія з пісні Ігоря Шаферана і Яна Френкеля «И всё-таки море останется морем». І воно дійсно залишиться. Українським Азовським морем. А щоб це сталось швидше, треба не переставати допомагати нашим славним ЗСУ.
Борис ВИНОГРАДОВ, newdayua.net
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні внаслідок нічної атаки РФ згоріла квартира голови “МолоДіжки”
У Херсоні внаслідок нічної російської атаки згоріла квартира голови молодіжної організації “МолоДіжка” Володимира Рагульського.
Про це повідомили на сторінці організації у Facebook.
За словами с...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...