Все новости Херсона

Экономика
Мінагрополітики проти зміни режиму системи оподаткування ПДВ для аграріїв
05 февраля 15:45
141
Мінагрополітики проти зміни режиму системи оподаткування ПДВ для аграріїв

Мінагрополітики проти зміни режиму системи оподаткування ПДВ для аграріїв

Зміна режиму оподаткування податком на додану вартість є найбільш болючим питанням для аграрного сектору на сьогодні.

Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час зустрічі з аграріями Херсонщини.

«Мінагрополітики України послідовно відстоювало позицію щодо збереження режиму оподаткування, яке діяло до 01.01.2016 року, розуміючи, що зміна режиму оподаткування негативно позначиться на сільськогосподарських товаровиробниках», – зазначила Олена Ковальова.

Зокрема, вона розповіла, що були відпрацьовані альтернативні законопроекти, які за результатами обговорення з громадськістю, поданні до Верховної Ради України. Проте народними депутатами було прийняте «компромісне» рішення.

Мінфін зробив відповідну заяву про те, що за результатами першого кварталу 2016 року будуть розглядатися можливості внесення змін до Податкового кодексу саме в частині зміни оподаткування ПДВ для сільгосптоваровиробників.

«Запевняємо, що в цьому питанні Мінагрополітики візьме активну участь», – підкреслила заступник Міністра.

Олена Ковальова зазначила, що Мінагрополітики вже направило звернення до Кабміну, Мінфіну, Національного банку України стосовно негативних наслідків запровадження даної системи адміністрування на аграрний сектор.

Нагадаємо, для того, щоб підтримати аграріїв Херсонщини та не допустити «розквіт» корупції, знищення середнього і малого бізнесу, насамперед фермерства, а також скорочення робочих місць, 5 січня облдержадміністрація та облрада направили Президенту України лист з проханням розглянути можливість застосування вето щодо законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходженнях у 2016 році».

Облдержадміністрація та обласна рада також виступають проти скасування спеціального режиму ПДВ, оскільки це, як відзначається у листі, є дискримінацією платників податків.

«Облдержадміністрація та облрада не змінюють свою позицію у цьому питанні, ми й надалі будемо підтримувати аграріїв Херсонщини та лобіювати зміни до законодавства на рівні народних депутатів», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шепелєв.

0 комментариев
04 декабря 2022, 19:55
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают