Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
Миколаєнко не може налагодити діалог з депутатським корпусом?
03 марта 08:25
22
Миколаєнко не може налагодити діалог з депутатським корпусом?

Миколаєнко не може налагодити діалог з депутатським корпусом?

Учора в Херсоні відбулася прес-конференція з теми «Кадрові питання в Херсонському виконкомі. Погляд депутатів та Громадської ради».

Як розповів координатор Громадської ради при Херсонському міському голові Олександр Мошнягул, важливий не стільки результат, скільки процес обговорення кадрових питань.

«Після виборів Громадська рада підписала з мером угоду про співпрацю, де одним з пунктів було погодження кадрових призначень з громадськістю. Спочатку з виконанням цього пункту були складнощі, але зараз процес врегульований, проходять консультації з Громадською радою», - прокоментував Олександр Мошнягул.

Але, за його словами, проблема в тому, що влада довго визначається з кандидатурами, зокрема на посаду заступників. Складається враження, що чи то в Херсоні мало талановитих людей, чи то це питання занадто «заполітизоване», тобто політичні пріоритети стоять вище інтересів міста.

Як зазначив Олександр Дмитрович, Громадська рада вже обговорила кандидатури на посаду заступників Віктора Іванушкіна, Сергія Черевка, поспілкувавшись з ними особисто, та прийняла рішення рекомендувати їх меру. Кандидатуру на посаду першого заступника Ігоря Козакова встигли обсудити тільки в групі ГР в Фейсбуці, щодо нього поки нема однозначного рішення.

Депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов зазначив, що за законом висувати кандидатури може тільки мер, який «не консультується з депутатами». За його словами, лише в понеділок міський голова підписав розпорядження про проведення позачергової сесії, і то кадрове питання не було винесено на координаційну раду, кандидатури не обговорювалися з депутатами.

«Я говорю не тільки свою думку, а думку лідерів фракції більшості. Міському голові необхідно налагодити діалог з депутатами, скласти план дій, оголосити відкритий конкурс», - прокоментував Віталій Богданов.

Відповідаючи на запитання журналістів – чи буде фракція «УКРОП» голосувати за кандидатуру І.Козакова, В.Богданов відповів: «Козаков особисто не приходив до нашої фракції, ми з ним не спілкувались. Зараз поки рано щось казати. Щоб прийняти рішення, необхідно щоб він прийшов, щоб мер його висунув на посаду. Яке рішення може так приймати?»

Член Громадської ради при Херсонському міському голові, член конкурсної комісії з кадрових питань міської ради Ібрагім Сулейманов зазначив, що те, що зараз відбувається, не можна назвати конкурсною комісією.

«Наприклад, в Одеській області, яка зараз активно розвивається, був оголошений відкритий конкурс по всій Україні, в Херсоні такого й близько нема. Вважаю, що чиновники повинні змінюватися», - зазначив Ібрагім Сулейманов.

Також член ГР вважає, що головними критеріями, за якими має обиратися людина на посаду, має бути, п-перше, патріотизм, по-друге, здібність людини навчатися.

Таким чином, за підсумками прес-конференції зробили висновки:

  • Міському голові потрібно налагодити діалог з депутатським корпусом, консультуватися з депутатами та громадськістю, завчасно вносити пропозиції, щоб було достатньо часу їх обговорити.
  • Херсону потрібно розробити конкретний план дій, стратегію, згідно якої шукати відповідні кадри.
  • Рекомендувати міському голові організувати відкритий конкурс з чіткими критеріями на пости заступників мера.
0 комментариев
11 апреля 2021, 06:10
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Фермер из Херсонщины обустроил для земляков пляж и открыл бесплатный зоопарк
Фермер из Херсонщины обустроил для земляков пляж и открыл бесплатный зоопарк
Подарок для детей и взрослых сделал фермер из села Бехтеры Александр Еременко. За свой счет он приобрел участок площадью семь гектаров и обустроил там пруд. Сперва планировал заполнять его только из...
25 марта 17:43
6382
Полиция задержала подозреваемого в убийстве Маши Борисовой - им оказался 62-летний местный житель
Полиция задержала подозреваемого в убийстве Маши Борисовой - им оказался 62-летний местный житель
Подозреваемый в убийстве 7-летней Маши Борисовой на Херсонщине 63-летний Николай В. ранее уже совершал подобное преступление прямо в этом селе Счастливое. Как рассказал OBOZREVATEL один из местных жи...
15 марта 12:41
4356
Серверы SuperMicro это высокая производительность при абсолютной бюджетности
Серверы SuperMicro это высокая производительность при абсолютной бюджетности
Серверное оборудование SuperMicro американского производства около 30 лет удерживает лидирующие позиции в своей нише рынка за счет удачной комбинации качества, цены и функционала. Более ста серверных...
19 марта 14:46
3247
Украинцев ждет подорожание продуктов на 75%
Украинцев ждет подорожание продуктов на 75%
Перед пасхальными праздниками украинцев ожидает подорожание продуктов питания сразу на 75%. Стабильно высокие цены будут держаться вплоть до мая текущего года, сообщают украинские эксперты. Как проко...
17 марта 16:56
3102