Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
Миколаєнко не може налагодити діалог з депутатським корпусом?
03 марта 08:25
6
Миколаєнко не може налагодити діалог з депутатським корпусом?

Миколаєнко не може налагодити діалог з депутатським корпусом?

Учора в Херсоні відбулася прес-конференція з теми «Кадрові питання в Херсонському виконкомі. Погляд депутатів та Громадської ради».

Як розповів координатор Громадської ради при Херсонському міському голові Олександр Мошнягул, важливий не стільки результат, скільки процес обговорення кадрових питань.

«Після виборів Громадська рада підписала з мером угоду про співпрацю, де одним з пунктів було погодження кадрових призначень з громадськістю. Спочатку з виконанням цього пункту були складнощі, але зараз процес врегульований, проходять консультації з Громадською радою», - прокоментував Олександр Мошнягул.

Але, за його словами, проблема в тому, що влада довго визначається з кандидатурами, зокрема на посаду заступників. Складається враження, що чи то в Херсоні мало талановитих людей, чи то це питання занадто «заполітизоване», тобто політичні пріоритети стоять вище інтересів міста.

Як зазначив Олександр Дмитрович, Громадська рада вже обговорила кандидатури на посаду заступників Віктора Іванушкіна, Сергія Черевка, поспілкувавшись з ними особисто, та прийняла рішення рекомендувати їх меру. Кандидатуру на посаду першого заступника Ігоря Козакова встигли обсудити тільки в групі ГР в Фейсбуці, щодо нього поки нема однозначного рішення.

Депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов зазначив, що за законом висувати кандидатури може тільки мер, який «не консультується з депутатами». За його словами, лише в понеділок міський голова підписав розпорядження про проведення позачергової сесії, і то кадрове питання не було винесено на координаційну раду, кандидатури не обговорювалися з депутатами.

«Я говорю не тільки свою думку, а думку лідерів фракції більшості. Міському голові необхідно налагодити діалог з депутатами, скласти план дій, оголосити відкритий конкурс», - прокоментував Віталій Богданов.

Відповідаючи на запитання журналістів – чи буде фракція «УКРОП» голосувати за кандидатуру І.Козакова, В.Богданов відповів: «Козаков особисто не приходив до нашої фракції, ми з ним не спілкувались. Зараз поки рано щось казати. Щоб прийняти рішення, необхідно щоб він прийшов, щоб мер його висунув на посаду. Яке рішення може так приймати?»

Член Громадської ради при Херсонському міському голові, член конкурсної комісії з кадрових питань міської ради Ібрагім Сулейманов зазначив, що те, що зараз відбувається, не можна назвати конкурсною комісією.

«Наприклад, в Одеській області, яка зараз активно розвивається, був оголошений відкритий конкурс по всій Україні, в Херсоні такого й близько нема. Вважаю, що чиновники повинні змінюватися», - зазначив Ібрагім Сулейманов.

Також член ГР вважає, що головними критеріями, за якими має обиратися людина на посаду, має бути, п-перше, патріотизм, по-друге, здібність людини навчатися.

Таким чином, за підсумками прес-конференції зробили висновки:

  • Міському голові потрібно налагодити діалог з депутатським корпусом, консультуватися з депутатами та громадськістю, завчасно вносити пропозиції, щоб було достатньо часу їх обговорити.
  • Херсону потрібно розробити конкретний план дій, стратегію, згідно якої шукати відповідні кадри.
  • Рекомендувати міському голові організувати відкритий конкурс з чіткими критеріями на пости заступників мера.
0 комментариев
23 января 2021, 19:29
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Смертельное ДТП на Херсонщине: авто разорвало пополам
Смертельное ДТП на Херсонщине: авто разорвало пополам
Сегодня, 14 января, около 14:00 на выезде из Берислава в Херсонской области произошло ДТП с пострадавшими. По данным отдела коммуникации полиции Херсонской области, полицейские предварительно установ...
14 января 13:58
2792
Херсонец украл из магазина техники стиральную машинку
Херсонец украл из магазина техники стиральную машинку
Херсонский городской суд рассматривает дело о похищении стиральной машинки. Инцидент произошел 5 декабря 2020 года около 11:00 в магазине техники “Технолюкс” по адресу ул. Мира, 10. Об это...
07 января 14:50
1966
Оперативная информация о COVID-19 на Херсонщине: за сутки зафиксировано 238 новых заболеваний
Оперативная информация о COVID-19 на Херсонщине: за сутки зафиксировано 238 новых заболеваний
За последние сутки проведено 458 ПЦР-исследований и 291 исследование методом ИФА на выявление коронавирус. Зафиксировано 238 новых лабораторно подтвержденных случаев заболевания COVID-19, из которы...
25 декабря 20:00
1870
Директор МФК "Кристалл" подал в отставку: эксклюзивный комментарий
Директор МФК "Кристалл" подал в отставку: эксклюзивный комментарий
Директор муниципального футбольного клуба «Кристалл» (Херсон) написал заявление об увольнении с занимаемой должности. Об этом Сергей Шевцов рассказал в эксклюзивном комментарии «Каву...
30 декабря 16:58
1811