Все новости Херсона

Лента новостей
Экономика
Делегація з Туреччини відвідає Херсонщину
07 февраля 15:10
45
Делегація з Туреччини відвідає Херсонщину

Делегація з Туреччини відвідає Херсонщину

У вівторок, 9 лютого, Херсонщину із робочим візитом відвідає делегація із провінції Мерсін (Туреччина), яка має намір налагодити довгострокову співпрацю у ряді галузей.

Раніше, у листопаді минулого року, під час візиту делегації від облдержадміністрації до Туреччини, очоленої першим заступником голови ХОДА Валентиною Січовою, між Херсонською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією провінції Мерсін було підписано Протокол про наміри.
Тепер делегація з Туреччини відвідає Херсонщину із зустрічним робочим візитом з метою укласти Угоду між Херсонською облдержадміністрацією та Адміністрацією провінції Мерсін про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

Зустріч делегації з Туреччини відбудеться у Міжнародному аеропорту «Херсон» 9 лютого о 14.30. 
10 лютого, у середу, о 10.30 відбудеться зустріч в облдержадміністрації, метою якої є підписання Угоди. Основним завданням Угоди є налагодження економічного співробітництва, розширення зовнішньоторговельних зв'язків та іноземних партнерів, що надасть підприємствам Херсонської області можливість урізноманітнити ринки збуту, внаслідок чого має поліпшитися економічна ситуація та збільшитися товарообіг Херсонщини.

Сторони розвиватимуть співробітництво у галузях транспорту і торгівлі, сільського господарства, промисловості, паливно-енергетичного комплексу, науково-технічній, інноваційній, освіти та охорони здоров'я, культури і мистецтв, туризму та спорту, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Після підписання Угоди в облдержадміністрації о 12.00 відбудеться прес-конференція за результатами зустрічі.

Також в цей день о 13.00 відбудеться зустріч делегації із Туреччини з міським головою м. Херсон Володимиром Миколаєнко.

О 15.30 відбудеться зустріч делегації із Туреччини з підприємцями у Херсонській торгово-промисловій палаті. Під час зустрічі буде обговорено широке коло питань щодо налагодження сталого ділового співробітництва, взаємодії у сфері зовнішніх економічних стосунків, обговорення інших видів співпраці. 

В рамках візиту на Херсонщину, у четвер, 11 лютого, делегація з Туреччини разом із керівництвом облдержадміністрації здійснять поїздку до Генічеського району. Під час візиту вони відвідають Тягинську фортецю (Бериславський район), дитячий садок та школу у с.Новоолексіївка, мечеті, зустрінуться з представниками кримськотатарського народу та ознайомляться з роботою мультифункціонального геотермального містечка «InterMedicEcoCity».

0 комментариев
13 июня 2021, 06:24
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
В центре Херсона перекроют движение из-за масштабного мероприятия в субботу
В центре Херсона перекроют движение из-за масштабного мероприятия в субботу
В субботу, 15 мая в центре Херсона будет частично ограничено движение транспорта. А именно с 18.00 до 22.30 перекроют проспект Ушакова (от ул. Преображенской до ул. Гагарина ) и площадь Свободы (от ул...
14 мая 13:17
2999
В Николаевской области сотни фур перекрыли трассу: протестуют против взвешивания
В Николаевской области сотни фур перекрыли трассу: протестуют против взвешивания
В Николаевской области в районе села Гурьевка около 400 фур перекрыли трассу национального значения Николаев – Благовещенское в направлении Николаева. Они протестуют против неправильного взвешив...
24 мая 16:25
2473
В Украине цены на черешню бьют все рекорды: берут 7 гривен "за попробовать"
В Украине цены на черешню бьют все рекорды: берут 7 гривен "за попробовать"
В Украине стартовал сезон черешни, но цена ягоды "кусается" и не всем она по карману. Например, в Одессе просят 500 гривен за килограмм сезонного лакомства. Об этом сообщает Украинская служба инф...
02 июня 14:47
2381
Цены на электроэнергию рекордно взлетят: что ждет украинцев
Цены на электроэнергию рекордно взлетят: что ждет украинцев
В Украине цены на электричестводля населения взлетят в ближайшее время.Как прогнозирует директор энергетических программ Центра Разумкова Владимир Омельченко, это может произойти также резко, как...
18 мая 19:35
2329