Через дефіцит пального та товарів жителі Генічеського району змушені стояти в чергах по 15 годин
У тимчасово окупованому Генічеському районі фіксується значний дефіцит автомобільного пального, побутового газу та деяких продуктів харчування.
Про ц повідомляє журналіст Олег Батурин.
Зокрема, в Іванівці жителі навколишніх населених пунктів змушені займати черги на заправках з четвертої ранку, а час очікування пального становить 14–15 годин. Також на АЗС залишається можливість заправити побутовий газ у балонах за ціною 1 тисяча рублів, тоді як приватні перевізники у селах пропонують цю послугу за 2,3–2,5 тисячі рублів.
Окрім цього, у самому Генічеську місцеві жителі повідомляють про фактичне зникнення цукру з полиць магазинів.
Раніше ми писали, що окупанти заявляють про можливе подорожчання молочних продуктів на лівобережжі Херсонщини через атаки ЗСУ на трасі до Криму.
Нагадаємо, наприкінці травня Збройні сили України завдали низку ударів по техніці окупаційних військ на ТОТ Херсонищини. Зокрема, під ударами опинився сухопутний коридор до Криму.
У зв’язку з цим окупаційний губернатор Володимир Сальдо підписав указ про тимчасове обмеження руху вантажного транспорту трасою Р-280 “Новоросія”.
До цього стало також відомо, що на окупованій Луганщині обмежили пасажирське сполучення з Херсонщиною та Кримом.
7 червня окупанти повідомили, що через атаку безпілотників пошкоджено міст на Чонгарі на ТОТ Херсонщини.