Щасливий старт

Экономика


Суд по крадіжці води на 10 мільйонів компанією депутата Боржкова відбудеться 21 березня о 11:00

Просмотров: 380

20 Марта, 17:56


Як раніше повідомлялося в усіх засобах інформації, що міжнародний концерн «Тойота – України» на території міста Херсона використовувало воду в обхід лічильників "Виробничого  управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона" .

Міське комунальне підприємство "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона" звернулося до господарського суду Херсонської області з позовною заявою про стягнення 10 122 641,94 грн. заборгованості з ТОВ "Авто-Плаза", яка є прямим представником концерну «Тойота –України» в Херсонській області, і належить депутату Херсонської міської ради Боржкову Валерію Володимировичу. Йому, спільно з Олексієм Панасюком належать ТОВ «Авто-Плаза», ТОВ «Авто холдинг», ТОВ «Автоград Херсон», і ТОВ «СТО Авто-Плаза». Компанії займаються торгівлею автомобілями, їх ремонтом і рекламою.

Як повідомляють правоохоронні органі, по даним зловживанням будуть порушенні кримінальні справи і  будуть висунуті підозри причетним особам.  Також будуть арештовані всі банківські рахунки компаніям та їх контр агентам, також основні фігуранти будуть відправлені судом під арешт.

Як повідомляють правоохоронні органі, в зв’язку з великими збитками, буде наполягати на терміновий арешт рахунків компаній депутата Боржкова та всіх компаній контр агентів, які мають відношення до даної махінації. Також не виключається взяття під варту і самого депутата Валерія Боржкова, у зв’язку з можливою його втечею за кордон.

Черговий суд у даній справі відбудеться у четвер , 21 березня, о 11:00 годині в Господарському судді, по вул. Горького (Театральна ), 18. Суддя Нікітенко. 

На засідання запрошуються всі небайдужі  громадяни , яким не байдуже питання корупції та  розкрадання громадських активів міста Херсона, депутатом Боржковим Валерієм Володимировичем. Також зроблена розсилка по всім ЗМІ.

 Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

20.04 2019, 16:04

Лента новостей
Больше новостей


Китайцы хотят дать херсонцам рабочие места

Вчера, 18 апреля, зампредседателя Херсонской ОГА Вадим Чабан и зампредседателя…

В селе Олешковского района выявили газеты и буклеты с «черным пиаром»

В Брилевке Олешковского района, которая входит в 186-й избирательный округ,…

В школе на Херсонщине учитель бил 6-классника и совал головой в унитаз: ситуация на контроле юстиции

На «горячую» телефонную линию областного штаба противодействия буллингу обратилась Елена,…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!