Щасливий старт

Общество


Олександр Олійник: Наше ключове завдання – захист прав та законних інтересів тих, хто розвиває економіку України та створює нові робочі місця

Просмотров: 166

12 Февраля, 11:00


Голова об'єднання організацій роботодавців Херсонщини Олександр Олійник наголошує на необхідності відновити роботу Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб.    

М002

Нагадаємо, комісія, головою якої є прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і до складу якої входить керівництво Федерації роботодавців, розглядає кейси суб’єктів господарювання та приймає рекомендації до керівників правоохоронних органів щодо усунення правопорушень під час досудового розслідування. Після цього конкретні скарги опрацьовує Рада бізнес-омбудсмена. Наразі через законодавчу колізію діяльність Міжвідомчої комісії припинено, внаслідок чого без розгляду залишилися чисельні скарги суб’єктів господарювання.

М003

«Міжвідомча комісія – це дієвий інструмент захисту прав бізнесу. Ми говорили про це минулого тижня в Києві на засіданні Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні. За ініціативи Об`єднання організацій роботодавців Херсонщини та ФРУ, Рада бізнес-омбудсмена спільно з іншими бізнес асоціаціями найближчим часом звернуться з цього приводу до Прем'єр-Міністра. Оскільки законодавче вирішення питання про відновлення роботи Міжвідомчої комісії є малоймовірним, його можна вирішити у правовий спосіб на рівні Кабміну. І це необхідно зробити якомога швидше. Адже ефективний захист прав бізнесу від тиску силовиків – це вкрай важливе завдання, яке ми, роботодавці Херсонщини, ставимо перед собою спільно із ФРУ», – наголосив Олександр Олійник.  

М004

М005Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

25.04 2019, 17:03

Лента новостей
Больше новостей


Херсонские студентки-филологи удивились имени ТаиСа

Тамара Мандич написала в группе «Кафедра украинского языка факультета украинской…

В Херсоне «копейка» «отомстила» «Хонде»

Сегодня в Херсоне на перекрестке ул. Украинской и пр. Ушакова…

Директор херсонского КП «Гарантия» обещал демонтировать старый причал в Гидропарке

Неделя для сторонников старого причала в херсонском Гидропарке прошла очень…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!