Лента новостей
События
Законопроєкт про мобілізацію: після отримання повістки до військкомату слід з'явитися впродовж 10 днів
Законопроєкт про мобілізацію: після отримання повістки до військкомату слід з'явитися впродовж 10 днів
Міністерство оборони готове внести до Верховної Ради доопрацьований законопроєкт про посилення мобілізації, повідомляє "Цензор.нет" з посиланням на документи. Згідно із ним, відтепер кожен військовозобов'язаний повинен зареєструвати електронний кабінет та у разі надходження на нього повістки впродовж 10 днів з'явитися до ТЦК та СП.
Якщо громадянин цієї вимоги не виконає, військкомат звертатиметься до суду. Суд своєю чергою може тимчасово обмежити виїзд за кордон, користування авто або навіть арештувати рахунки.
Окрім того, пропонується уточнити підстави для надання відстрочки та звільнення від призову. Для осіб з інвалідністю така відстрочка від мобілізації, за даними видання, залишиться - причому для усіх груп. Також пропонується, щоб державні службовці категорій «Б» та «В» бронювалися у частці 50% від військовозобов’язаних у певному органі. Пропонується дозволити «переїжджати без дозволу ТЦК», але ставати на облік за новою адресою.
Тим часом депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський спростовує про це інформацію. Про це повідомляють "Українські новини".
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Викрадене мистецтво Херсона: як артпринти стали доказами культурного злочину рф
У Міністерстві закордонних справ України відкрили виставковий проєкт «Повернення пам’яті. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах. Херсонська колекція». Виставка презент...
На війні загинув херсонець Дмитро Александров
У боях за Україну загинув військовослужбовець Військово-морських сил ЗСУ, херсонець Дмитро Александров.
Про це повідомили його побратими у соціальних мережах.
Дмитро загинув 23 травня 2026 рок...
Росіяни атакували дроном молоковоз на Херсонщині: постраждали двоє чоловіків
Росіяни атакували з дрона молоковоз у селі Раківка Бериславської громади
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Під удар потрапили двоє 58-річних чоловіків, які стояли поруч з машиною. Вони дістал...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...