Все новости Херсона

События
За вихідні поліцейська мобільна група відреагувала на 14 повідомлень про домашнє насильство в Херсоні
16 декабря 10:13
187
За вихідні поліцейська мобільна група відреагувала на 14 повідомлень про домашнє насильство в Херсоні

За вихідні поліцейська мобільна група відреагувала на 14 повідомлень про домашнє насильство в Херсоні

Як повідомив координатор поліцейської мобільної групи реагування на факти домашнього насильства Віталій Сайфутдінов, лише за вихідні дні в Херсоні працівники групи припинили 14 сімейних конфліктів, на домашніх тиранів склали 8 адміністративних протоколів, виписали 3 термінові заборонні приписи. Також під час виїзду поліцейські врятували від неадекватної наркозалежної матері її 3-річного сина і затримали розшукуваного за серію квартирних крадіжок.

Ввечері у поліцію зателефонувала 77-річна жінка і попросила допомогти вгамувати її 26-річну онуку, яка поводилася неадекватно. На місці події працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства виявили жінку, яка була під дію наркотичних речовин. Заявниця розповіла, що її онука наркозалежна і має 3-річного сина, якого виховують батьки чоловіка. На вихідні мати забрала дитину і бабуся прийшла провідати рідних.  Хлопчик був наляканий поведінкою матері, якій ввижалися невідомі люди, вона розмовляла з предметами і хапала дитину. Зважаючи на загрозу життю дитини та самої жінки, на місце викликали медиків, які госпіталізували матір. Поліцейські відвезли бабусю з хлопчиком до неї додому. Пенсіонерка сказала, що вранці поверне дитину другим дідусю з бабусею. Про ситуацію поліцейські повідомили службу у справах дітей.

Під час виїзду на черговий виклик про домашнє насильство працівники поліції виявили 42-річного чоловіка, який розшукувався за скоєння серії квартирних крадіжок у Харківській області, а в Херсоні переховувався у співмешканки. Поліцейські доставили розшукуваного у Херсонський відділ поліції, після чого передали колегам з Харкова.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Новости Херсона
Полиция
0 комментариев
09 декабря 2022, 00:38
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают