Лента новостей
События
Воює в Україні: Путін помилував убивцю, засудженого до 17 років тюрми
Воює в Україні: Путін помилував убивцю, засудженого до 17 років тюрми
Росіянина, який жорстоко зґвалтував та вбив 23-річну дівчину, помилували. Він відправився воювати проти України.
Президент Росії Володимир Путін помилував жителя Кузбасу Владислава Канюса, який був засуджений до 17 років позбавлення волі за вбивство 23-річної дівчини. Він відправився на війну РФ проти України. Про це повідомила мати загиблої, передає Сибирь.Реалии.
Зазначається, що вбивця отримав помилування указом Путіна у квітні 2023 року.
"Мало того, що випустили достроково виродка, який катував людину до смерті - ще й зброю йому в руки дали! За документом виходить, коли його етапували у квітні в Ростовську область, ще перед відправленням в Україну, його вже помилували", - розповіла мати вбитої Віри Пехтелевої.
За словами жінки, "ось така справедливість у Росії, такі герої".
Оксана Пехтелева заявила, що вони з батьком Віри намагалися з’ясувати, чи можна опротестувати рішення про помилування, але адвокати їм відмовили.
Раніше родичі Пехтелевої побачили в соцмережах фото Канюса, де він на волі позує зі зброєю в компанії людей у військовій формі. Імовірно, Канюс брав участь у бойових діях в Україні у складі ПВК Вагнер.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...