Все новости Херсона

Политика
Вікторія Вагнер: Ситуація на Херсонщині критична
21 октября 16:09
5794
Вікторія Вагнер: Ситуація на Херсонщині критична

Вікторія Вагнер: Ситуація на Херсонщині критична

На сьогоднішньому засіданні Комітету ВР України з питань здоров’я нації найгострішим було питання щодо захворюваності населення на коронавірусну хворобу COVID-19, хід вакцинації та забезпеченість ліжко-місцями для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Повідомляє народний депутат від Херсонщини Вікторія Вагнер у соціальній мережі:

«Ситуація катастрофічна по всій країні, але Херсонська область однією з перших потрапила в червону зону. Як народний депутат, що представляє інтереси цього регіону, наголосила на наступному:

Ситуація в області досить критична – смертність досягла 34 особи за добу. Рівень госпіталізації перевищує спроможність закладів охорони здоров’я.


Водночас всі громадські заклади відкриті, номінально деякі з них перевіряють наявність сертифікату про вакцинацію, але виглядає це як фікція. Адже ніхто не перевіряє відповідність цього сертифікату особі, яка його пред’являє. Також нагадаю: наявність сертифікату не гарантує 100% захисту та не розповсюдження збудника хвороби.


На превеликий жаль з кожним днем росте кількість людей, які купують сертифікати про вакцинацію від COVID-19.


Останнім часом зростає і кількість бажаючих вакцинуватись, але варто усвідомлювати – навіть масова вакцинація не здатна змінити ситуацію з розповсюдженням хвороби прямо зараз. На формування імунітету людині необхідно не менше трьох тижнів. Увесь цей час, доки не сформувався імунітет, навіть вакцинована людина залишається вразливою для найважчого перебігу хвороби. Це означає, що країна вступає у вкрай небезпечний період, який може забрати дуже багато життів.


Тобто ситуація потребує реагування вже зараз, необхідно вживати хоч і жорсткі, але адекватні дієві заходи.


Варто підкреслити, що ситуація ускладняється відсутністю опалення в закладах освіти, охорони здоров’я, гуртожитках тощо. При цьому договори на опалення за попередньою домовленістю мають бути підписані лише 5-7 листопада.


З огляду на усі обставини, до МОЗ України висунуто ряд вимог: збільшити кількість пунктів вакцинації, забезпечити безперервну поставки кисню, активізувати розгортання мобільних шпиталів та забезпечити контроль за видачою сертифікатів.


Закликаю громадян, дотримуватись правил власної безпеки: дезінфікуйте руки, носіть маски, тримайте дистанцію, а саме краще, якщо є можливість, зайдіть на самоізоляцію».
68 комментариев
05 декабря 2022, 10:32
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают