Вихованці Чорнобаївської спортивної школи здобули призові місця на чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики
Вихованці Чорнобаївської спортивної школи здобули призові місця на чемпіонаті Миколаївської області з важкої атлетики.
Про це повідомили на сторінці Чорнобаївської сільради.
20 червня у місті Нова Одеса відбувся відкритий чемпіонат Миколаївської області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та турнір пам’яті заслуженого тренера України Михайла Співака. Спортсмени з Чорнобаївки під керівництвом тренера Анатолія Базилюка посіли кілька призових місць у своїх вагових категоріях.
У ваговій категорії 48 кг Світлана Орьовіна виборола золото чемпіонату області та срібло турніру, а Яна Орьовіна здобула срібну медаль чемпіонату та бронзу турніру.
Серед спортсменів у ваговій категорії 60 кг Максим Сєргєєв посів перше місце на чемпіонаті та друге місце на турнірі, а Кірілл Музаффаров став бронзовим призером турніру.