Лента новостей
Происшествия
Видавав бюлетень гауляйтеру Сальдо: херсонця засудили на 10 років за проведення незаконного референдуму
Видавав бюлетень гауляйтеру Сальдо: херсонця засудили на 10 років за проведення незаконного референдуму
Суд у Херсоні визнав Олександра Волкова винним у колабораціонізмі через його участь у проведенні незаконного референдуму на окупованій території. Волков, який працював у незаконній виборчій комісії окупантів, засуджений до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на вирок суду.
Злочин Волкова полягав у тому, що він допомагав організовувати процес голосування, видавав бюлетені для голосування, включно з бюлетенем для Володимира Сальда, голови окупаційної адміністрації Херсонщини. Незаконну діяльність Волкова задокументували самі окупанти, випустивши відеосюжет про голосування на так званому референдумі.
Суд встановив, що Волков працював у незаконній дільничній виборчій комісії, яка діяла у вересні 2022 року на території Центрального району Херсона, зокрема в приміщенні захопленого Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Свідки підтвердили його участь у злочинній діяльності, що стало ключовим доказом у суді.
Крім 10 років ув’язнення, суд також заборонив Волкову обіймати посади в органах влади протягом 15 років. Відомо, що наразі Олександр Волков перебуває на тимчасово окупованій території Скадовського району на лівобережній Херсонщині.
СТОПКОР
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...
Росіяни зранку завдали 7 авіаударів по Центральному району Херсона
Росіяни завдали сьогодні зранку по Центральному району Херсона 7 авіаударів.
Про це повідомили кореспонденти МОСТа.
Нагадаємо, внаслідок них постраждало двоє людей, серед них комунальник.
Так...
Російський пропагандист визнав, що окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”
Російський пропагандист та письменник Захар Прілєпін визнав що свого часу окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”.
Про це він повідомив в інтервʼю проросійським медіа.
“Нас там (у Херсоні, – М...