Лента новостей
События
В окупованій Каховці питання з покосом бур’янів місцеві змушені вирішувати через офіс «Единой России»
В окупованій Каховці питання з покосом бур’янів місцеві змушені вирішувати через офіс «Единой России»
На окупованій частині Херсонської області бюрократія виходить на новий рівень. Наприклад, жителі міста Каховка змушені звертатись до функціонерів путінської партії «Единая Россия» для того, щоб у їхньому дворі покосили траву. В кращих традиціях тоталітарних режимів – без «дозволу партії» відтепер на лівобережжі не працюють навіть комунальники.
Про це повідомляють кореспонденти «IPC-Південь» з посиланням на російські джерела.
«До місцевого відділення партії “Единая Россия” звернулися мешканці п’ятиповерхового будинку на вулиці Пушкіна. Вони самостійно доглядають двір. Однак цього року трава виросла вище коліна, і її ніхто не косить. Попри наявність керівної компанії, яка щомісяця виставляє рахунки за свої послуги, мешканці неодноразово зверталися з проханням про покіс трави, але так і не дочекалися реакції», – зазначають росіяни.
Тож жителі вказаного будинку пішли «на поклін» до місцевої колаборантки – секретарки відділення «Единой России» Наталії Моргун. Річ у тім, що жінка, крім посади в путінській партії, є ще й головою місцевої «Організації територіально-громадського управління “Мрія”». Тож працівники «Мрії», звичайно ж, «за сприяння» Моргун, таки викосили злощасні бур’яни.
Іронія в тому, що російські медіа зробили з цієї історії «успішний кейс» для «єдіноросів». За словами пропагандистів, саме путінська партія робить все можливе, для того, щоб каховчани «жити в чистому і красивому місті».
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
Вчора через російські обстріли Херсонщини 11 людей постраждали
Минулої доби Російські військові обстріляли 30 населених пунктів Херсонщини, внаслідок чого 1 людина загинула, ще 11 – дістали поранення.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокуд...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...