Все новости Херсона

Лента новостей
Политика
В Херсоні за круглим столом вирішувалась доля переселенців
11 марта 15:22
14
В Херсоні за круглим столом вирішувалась доля переселенців

В Херсоні за круглим столом вирішувалась доля переселенців

Сьогодні, 11 березня, в медіа-центрі «ІРС Херсон» відбувся круглий стіл за темою: «Інформаційні потреби переселенців: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації», про це повідомляє прес-служба облДСНС.

Захід проводився Інститутом демократії імені Пилипа Орлика за підтримки Інтерньюз Європа через Інтерньюз Нетворн. В обговоренні теми взяли участь представники структур, зацікавлених у зміні ситуації, що склалася з тимчасово переміщеними особами.

У Херсонській області на кінець 2015 року зареєстровано 13,5 тисячі вимушених переселенців. І на сьогодні є ряд важливих питань, що потребують нагального вирішення.

Це – діяльність міського гуманітарного центру по роботі з переселенцями, перспективи тимчасового розміщення сімей, які виїхали з зони АТО, організація літнього відпочинку дітей з таких сімей, допомога волонтерських та міжнародних благодійних організацій.

На заході зазначалося, що найбільш актуальними для людей, які виїхали з зони бойових дій, залишаються проблеми працевлаштування, гуманітарної та юридичної допомоги. Також наголошувалося на необхідності активної інформаційної кампанії щодо проблем вимушених переселенців.

На жаль, згідно з висновками Європейської дослідницької асоціації та моніторингом регіональних медіа, що провів Інститут демократії ім..Пилипа Орлика, місцеві і центральні засоби масової інформації недостатньо інформують про проблеми переселенців.

Зокрема, переселені особи, не маючи задовільного доступу до офіційної інформації, часто не знають про рішення місцевої та центральної влади. Як свідчать дослідження проблемам переселенців присвячено всього 1 відсоток матеріалів у ЗМІ.

Керівник робочої групи Регіонального штабу з питань тимчасово переміщених осіб Іван Теленик також взяв активну участь в обговоренні нагальних питань, що стосуються тимчасово переміщених осіб.

Він запропонував усім присутнім активно користуватися послугами веб-сайта «Помоги переселенцам», оскільки саме на ньому кожен може знайти необхідну для себе інформацію: законодавчі документи, пропозиції по працевлаштуванню і проживанню тощо.

А щодо надання адресної допомоги переселенцям, які проживають не в обласному центрі, він звернув увагу волонтерів та представників громадських організацій на те, що в районах також працюють Регіональні штаби і саме через них реально здійснювати свою діяльність більш предметно. 

Обговорення пройшли конструктивно і по-діловому. Зважаючи на кількість присутніх на круглому столі представників засобів масової інформації, ці питання широко будуть висвітленні у ЗМІ, а отже, почуті і побачені всіма зацікавленими людьми.

0 комментариев
03 марта 2021, 08:07
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Херсонскому актеру назначили пожизненную государственную стипендию
Херсонскому актеру назначили пожизненную государственную стипендию
Актеру драматического театра предоставили пожизненную государственную стипендию. Об этом рассказали на странице Херсонского театра имени Николая Кулиша. — Поздравляем народного артиста Украины,...
02 февраля 16:46
4861
Новокаховчанка Анастасия Павлова завоевала “золото” на чемпионате Украины по стрельбе из лука
Новокаховчанка Анастасия Павлова завоевала “золото” на чемпионате Украины по стрельбе из лука
25-30 января в легкоатлетическом манеже Харьковского университета проходил Чемпионат Украины по стрельбе из лука в помещении среди взрослых и юниоров, в котором Херсонщину представляла мировая рекордс...
01 февраля 10:09
4194
На Херсонщину надвигается новый снежный циклон
На Херсонщину надвигается новый снежный циклон
В Укpаине, oжидается сильнoе ухудшение пoгoдных услoвий. Нoвый снежный циклoн Olaf накpoет севеpные, центpальные и южные oбласти. Oб этoм сooбщает пpесс-служба Гoсудаpственнoй службы Укpаины пo чpезв...
01 февраля 12:54
3388
В Херсоне наградили медиков вклад в борьбу с коронавирусом
В Херсоне наградили медиков вклад в борьбу с коронавирусом
4 февраля в конференц-зале КНП “Херсонская городская клиническая больница им. Е.Е. Карабелеша” состоялось итоговое совещание. 2020 год для медиков учреждения стал настоящим временем испыта...
05 февраля 17:58
2834