Лента новостей
Криминал
Українців попереджають про шахраїв: телефонують під виглядом міжнародної організації
Українців попереджають про шахраїв: телефонують під виглядом міжнародної організації
В Україні попереджають про нову шахрайську схему. До людей телефонують нібито із Міжнародної організації з міграції і просять надати приватні дані.Сьогодні, 31 березня, до мешканців Херсонської області телефонують особи нібито із Міжнародної організації з міграції і просять озвучити секретні дані від картки.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Зазначається, що шахраї просять озвучити тризначне число на звороті банківської картки (CVV), код ЄДРПОУ чи код із СМС-повідомлення.
Однак таку інформацію в жодному разі не можна передавати. Таким чином зловмисники можуть зняти всі кошти з карти жертви.
Насправді Міжнародна організація з міграції запитує лише номер банківської картки (16 цифр) та номер рахунку IBAN (який починається з двох англійських літер).
Нагадаємо, які смс-повідомлення краще не залишати на мобільному телефоні, тому що можуть нашкодити шахраї — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...