Лента новостей
События
У ЗСУ вперше почали видавати жіночу форму
У ЗСУ вперше почали видавати жіночу форму
Військовослужбовці ЗСУ вперше отримали комплекти літніх польових костюмів, виготовлених з урахуванням жіночих антропометричних параметрів. Про це повідомляють у Telegram-каналі Міноборони України.
Повідомляється, що нову форму доповнили конструктивними елементами, які дають змогу жінкам почуватися комфортно, виконуючи завдання в польових умовах, а також пунктах постійної дислокації.
"Костюми виготовляють у розмірах від 40 до 64, за зросту від 146 до 188 сантиметрів та у двох повнотних групах: ІІ та ІІІ", — зазначається в публікації.
У пресслужбі уточнили, що моделі розробляв відповідний підрозділ ЗСУ спільно з громадськими організаціями та українськими виробниками. Тестувалася форма в одній із військових частин.
"Сьогодні є результат, і це дуже важливо. Адже в українській армії зараз несуть службу десятки тисяч жінок. З них близько 5 тисяч перебувають на передовій. Їх кількість тільки зростатиме", — зазначили представники Міноборони.
На заході з видачі форми були присутні заступниця Міністра оборони України Наталя Калмикова, віцеспікерка і нардепка Олена Кондратюк, уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко та інші представники влади.
Уже сформовано та надано до ДП МОУ "Агентство оборонних закупівель" заявку на закупівлю у 2024 році 65 тисяч комплектів жіночих літніх польових костюмів і 100 тисяч комплектів жіночої білизни. У січні оголосили тендери, а 50 тис. комплектів жіночих літніх польових костюмів уже почали поставляти у війська.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
Найкращий зарядний пристрій для акумуляторів АА та ААА: вибір, особливості та рекомендації
У сучасному світі практично неможливо обійтися без пристроїв на батарейках. Від пультів дистанційного керування та дитячих іграшок до портативних колонок і ліхтариків — акумулятори АА та ААА зал...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
Росіяни атакували дроном молоковоз на Херсонщині: постраждали двоє чоловіків
Росіяни атакували з дрона молоковоз у селі Раківка Бериславської громади
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Під удар потрапили двоє 58-річних чоловіків, які стояли поруч з машиною. Вони дістал...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...