Лента новостей
События
У Польщі почалися арешти українців: нібито шпигунили за військовими
У Польщі почалися арешти українців: нібито шпигунили за військовими
У Катовіце Служба військової контррозвідки спільно з Агентством внутрішньої безпеки Польщі затримали двох громадян України за підозрою у шпигунстві на користь іноземної розвідки. Затриманими виявились 32-річна жінка та 34-річний чоловік, які здійснювали збір розвідувальної інформації на території країни.
Про це повідомив речник міністра-координатора спецслужб Польщі Яцек Добжинський у своєму твітері.
За даними польських правоохоронців, затримані займалися збором інформації про військовослужбовців Збройних Сил Польщі. Окрім цього, об'єктом їхньої розвідувальної діяльності стала критична інфраструктура країни, зокрема транспортні об'єкти, які використовуються для логістичної та військової підтримки України.
Підозрюваним інкримінують злочин за статтею 130 § 3 Кримінального кодексу Польщі, що передбачає відповідальність за шпигунську діяльність. Провадження у справі веде Відділ у справах військових Окружної прокуратури в Любліні.
За рішенням суду обом затриманим обрано запобіжний захід у вигляді тримісячного арешту.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...
Російський пропагандист визнав, що окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”
Російський пропагандист та письменник Захар Прілєпін визнав що свого часу окупантів у Херсоні зустрічали “так собі”.
Про це він повідомив в інтервʼю проросійським медіа.
“Нас там (у Херсоні, – М...