Лента новостей
События
У Пасічнянській громаді на Івано-Франківщині поховають воїна з Херсонщини Сергія Фесика
У Пасічнянській громаді на Івано-Франківщині поховають воїна з Херсонщини Сергія Фесика
21 липня 2025 року у Пасічнянській громаді Івано-Франківської області зустрічатимуть скорботний кортеж з тілом полеглого військовослужбовця з Херсонщини Сергія Фесика. Боєць загинув 11 липня під час евакуації поранених на Харківському напрямку.
Про це у коментарі Суспільному розповів голова громади Андрій Гунда.
З його слів, Сергій Фесик народився 15 серпня 1975 року, проживав на Херсонщині. На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну чоловік разом із сім'єю переїхав на Івано-Франківщину та оселився у селі Пасічна Надвірнянського району.
Сергій Фесик служив водієм-електриком відділення командно-штабних машин роти зв'язку 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Мав звання молодшого сержанта.
Військовослужбовець загинув поблизу міста Вовчанськ на Харківщині. Через удар FPV-дрона по евакуаційній групі Сергій Фесик отримав поранення, несумісні з життям.
21 липня орієнтовно о 10:00 траурний кортеж з тілом полеглого бійця виїжджатиме з Івано-Франківська й рухатиметься через села Тисменичани, Цуцилів, Перерісль, Лісна Тарновиця, Назавизів.
О 10:45 його зустрінуть у Надвірній. Кортеж проїде вулицями Шухевича, Мазепи, площею Шевченка, Котляревського, Володимира Великого та Грушевського. Об 11:10 полеглого бійця зустрічатимуть у селі Пнів, а далі він попрямує до села Пасічна.
Також 21 липня на території Пасічнянської громади через загибель Сергія Фесика оголосили день жалоби.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Росіяни зранку завдали 7 авіаударів по Центральному району Херсона
Росіяни завдали сьогодні зранку по Центральному району Херсона 7 авіаударів.
Про це повідомили кореспонденти МОСТа.
Нагадаємо, внаслідок них постраждало двоє людей, серед них комунальник.
Так...
У Херсонській МВА назвали найнебезпечніші райони міста
Безпечних місць у Херсонській громаді наразі немає, водночас найбільшу небезпеку становлять прибережні райони, розташовані поблизу Дніпра.
Про це в ефірі Громадського радіо повідомив перший заступн...
19-річному жителю Генічеського району повідомили про підозру в державній зраді за службу в ЗС РФ
СБУ повідомила про підозру 19-річному Владиславу Годилу, жителю села Степне Генічеського району Херсонської області. За даними слідства, після окупації регіону він вступив на службу до збройних сил РФ...