Лента новостей
События
У новорічну ніч поліція затримуватиме порушників комендантської години
У новорічну ніч поліція затримуватиме порушників комендантської години
У новорічну ніч українські правоохоронці затримуватимуть порушників комендантської години. Їх доставлятимуть до відділень поліції, попередив голова департаменту превентивної діяльності Національної поліції Анатолій Серединський.
- Комендантську годину в Україні скасовувати не будуть, а поліція посилить заходи безпеки по всій країні. Зокрема, заходи стосуватимуться масового перебування громадян у громадських місцях. Близько 30 тисяч поліцейських забезпечуватимуть порядок на Новий рік в Україні. Порушників комендантської години доставлятимуть до відділень поліції. Щоб встановити, що сталося у житті кожного громадянина, який свідомо пішов із порушенням комендантської години. Також цими людьми дуже цікавляться наші центри комплектування, – додав він.
Як і роком раніше, по всій Україні в новорічну ніч діятиме комендантська година. Крім того, у містах правоохоронці посилять заходи безпеки. У Києві також рятувальники заявили, що у посиленому режимі працюватимуть у новорічну ніч. У ніч з 31 грудня на 1 січня чергуватимуть понад 450 пожежників та 120 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Вчора через російські обстріли Херсонщини 11 людей постраждали
Минулої доби Російські військові обстріляли 30 населених пунктів Херсонщини, внаслідок чого 1 людина загинула, ще 11 – дістали поранення.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокуд...
У Херсоні із понад сотні закладів освіти лише один не зазнав жодних ушкоджень внаслідок російських обстрілів
Із 147 закладів освіти у Херсоні тільки один жодного разу не зазнавав пошкоджень внаслідок російських атак. А 10 із них зруйновані повністю.
Про це в етері Громадського радіо сказав перший заступни...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...