Все новости Херсона

Лента новостей
События
У Китаї прогнозують поразку Путіна в Україні
16 апреля 13:02
310
У Китаї прогнозують поразку Путіна в Україні

У Китаї прогнозують поразку Путіна в Україні

Китайський політолог назвав чотири фактори, які призведуть до втрати Росією всіх окупованих територій в Україні, включно з Кримом.
Професор Пекінського університету, директор Центру досліджень Росії та Центральної Азії при Фуданьському університеті Фен Юйцзюнь вважає, що Росія зазнає поразки у війні проти України. Його колонку було опубліковано на сайті The Economist.
 
На думку експерта, колишнього учасника кремлівського міжнародного дискусійного клубу Валдай, фіаско українського вторгнення для президента Володимира Путіна визначать чотири чинники.
Перший – це високий рівень опору та національна єдність, виявлені українцями. Другий – міжнародна підтримка України, яка, попри спад останнім часом, залишається суттєвою.
 
 
Третім фактором Фен Юйцзюнь називає характер сучасної війни, що залежить від поєднання промислової могутності та систем командування, контролю, зв'язку та розвідки. Росія, за його спостереженнями, зазнає труднощів у війні проти України, а пов'язано це можливо з тим, що країна досі не відновилася після деіндустріалізації, пережитої після розпаду СРСР.
 
Останнім фактором є інформація. На думку Фен Юйцзюня, Путін потрапив до інформаційного кокону через свою тривалу диктатуру. Кремлю не вистачає достовірних розвідданих, а система, в якій працює російське керівництво, позбавлена ефективного механізму виправлення помилок.
 
Фен Юйцзюнь наголошує, що поразка Росії завдяки цим чотирьом чинникам є неминучою і згодом Москві доведеться вивести війська з усіх окупованих українських територій, включно з Кримом. Перемогу Росії не гарантує навіть її ядерний потенціал, вважає професор. Як приклад він наводить виведення військ США, які також мають ядерну зброю, з Кореї, В'єтнаму та Афганістану.
 
 
Українська війна стала переломним моментом для РФ, пише Фен Юйцзюнь: вона поставила режим Путіна в широку міжнародну ізоляцію і створила сприятливий ґрунт для "різноманітних чорних лебедів", тобто для різних непередбачуваних катастроф, з якими російська влада вже стикнулася і стикатиметься далі. Як приклад він наводить повстання ПВК Вагнер, етнічну напруженість у Росії та недавній теракт у Москві.
 
Також український конфлікт все більше переконує республіки колишнього СРСР у тому, що імперські амбіції Росії загрожують їхній незалежності та територіальній цілісності. "Все більше усвідомлюють, що перемога Росії виключена, і ці держави різними способами віддаляються від Москви: від формування менш залежної від РФ економічної політики до проведення більш збалансованої зовнішньої політики - підкреслює Фен Юйцзюнь.
 
У той же час війна змусила Європу усвідомити величезну загрозу, яку Росія представляє для безпеки континенту та міжнародного порядку. Багато європейських країн "відмовилися від своїх ілюзій" з приводу РФ та Путіна. Війна змусила НАТО збільшити військові витрати та розгорнути більше військової техніки на сході Європи. Приєднання Швеції та Фінляндії до НАТО показали нездатність Володимира Путіна використовувати війну для запобігання розширенню Північноатлантичного альянсу.
 
 
Фен Юйцзюнь нагадує, що з початку війни Китай "провів два раунди дипломатичного посередництва" і, незважаючи на те, що успіху поки що досягти не вдалося, "ніхто не повинен сумніватися в бажанні Китаю завершити цю жорстоку війну шляхом переговорів". "Це бажання показує, що Китай і Росія - абсолютно різні країни. Росія прагне підірвати існуючий міжнародний та регіональний порядок за допомогою війни, тоді як Китай прагне вирішувати суперечки мирним шляхом", - зазначає китайський професор.
 
Насамкінець Фен Юйцзюнь вказує, що якщо конфлікт в Україні буде заморожений без "фундаментальних змін у політичній системі та ідеології Росії", то Кремль отримає можливість відновити сили та розв'яже нові війни.
 
0 комментариев
24 мая 2024, 11:31
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Может ли в ТЦК с военнообязанным зайти жена, мама или адвокат – ответ юристки
Может ли в ТЦК с военнообязанным зайти жена, мама или адвокат – ответ юристки
Юрист призывает не осуждать мужчин, пришедших в ТЦК с женой или мамой, хотя признает, что не поощряет такие действия.Юристка Надежда Шуляк, могут ли военнообязанные взять с собой в ТЦК "группу поддерж...
20 мая 03:15
1396
Как выбрать подходящую варочную панель: руководство для покупателей
Варочные панели - https://www.siemens-home.bsh-group.com/ua/ru/pribory/prigotovlenie-i-vypekanie/varochnye-poverkhnosti - играют важную роль в кухонном пространстве, и правильный выбор может существен...
29 апреля 22:13
1138
"Україна мене не ростила і не годувала", - одесит відмовився від мобілізації, чим справа закінчилася
"Україна мене не ростила і не годувала", - одесит відмовився від мобілізації, чим справа закінчилася
В Одесі до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який двічі ухилився від мобілізації. На суді він заявив, що не хоче служити в армії, бо "Україна його не ростила і не годувала".Про це йдеться у...
11 мая 03:31
1080
Старець побачив закінчення війни в Україні: яке покарання чекає на росіян
Старець побачив закінчення війни в Україні: яке покарання чекає на росіян
Провидець Зул-Кахар після чергового видіння передбачив перемогу України у повномасштабній війні та розповів, яке покарання чекає на росіян.Прогноз старця оприлюднили у Youtube.Провидець мешкає високо...
14 мая 03:15
950
Україна вже не може забезпечити виплату пенсій усім громадянам похилого віку: залишився єдиний вихід
Україна вже не може забезпечити виплату пенсій усім громадянам похилого віку: залишився єдиний вихід
В Україні виплата пенсій опинилася під загрозою. Через різке скорочення українців, що працюють, пенсіонерам уже нічим виплачувати зароблене. Через це депутати терміново приступають до впровадження пен...
13 мая 09:25
1075
4
Британія порадила громадянам уникати областей України, які межують із Білоруссю
Британія порадила громадянам уникати областей України, які межують із Білоруссю
Великобританія радить громадянам утриматись від поїздок до України. Особливу увагу звернули на регіони, що межують з Білоруссю.Про це повідомляє  сайт  уряду Великої Британії."FCDO (Міністерство закор...
04 мая 03:03
740
2
Чорнобаївська громада отримала понад 1200 книжок
Чорнобаївська громада отримала понад 1200 книжок
Чорнобаївська громада Херсонської області, у рамках всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!», отримала понад 1200 книжок.Їх для мешканців прифронтових та деокупованих регіонів зібрали зак...
02 мая 10:03
691
1
Встановлена ще одна картина, викрадена росіянами з Херсонського музею
Встановлена ще одна картина, викрадена росіянами з Херсонського музею
Список музейних робіт, які незаконно перебувають в Криму, поповнився ліногравюрою литовського художника Самуїла Розинаса.Про це повідомили працівники Херсонського художнього музею.В чергове переглядаю...
12 мая 12:20
546
1