Лента новостей
События
У бою захищаючи Україну загинув морський піхотинець з Херсонщини Олександр Гоман
У бою захищаючи Україну загинув морський піхотинець з Херсонщини Олександр Гоман
У бою за Україну 12 червня 2023 року поблизу села Левадне Запорізької області загинув командир відділення морської піхоти молодший сержант Олександр Гоман. Про це у Telegram повідомила Голопристанська МВА.
З початку повномасштабного вторгнення Росії пішов служити до лав 36 бригади Морської піхоти, йдеться у повідомленні.
Олександр народився 14 лютого 1983 року у місті Горлівка Донецької області. Після переїзду родини до села Малі Копані Херсонської області навчався у місцевій школі. У 2001 році його призвали на військову службу.
З 2014 року чоловік двічі підписував військовий контракт. Отримав поранення, відзначений нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі", йдеться у повідомленні.
Його родина виїхала з окупованої території до Боярської громади, де Олександра і поховають. У нього залишилася дружина і двоє дочок.
Також у бою за Україну загинув уродженець села Кізомис Херсонської області Сергій Зелінський. Сергій – волонтер, голова громадської організації учасників АТО Білозерського району. У 2018 році разом з ветеранами АТО Віталієм Лелюком та Віктором Алексеєнком заснували у Херсоні піцерію "Sale e pepe", 80% робітників якої — колишні військові АТО.
На Донеччині, у боях під Бахмутом загинув херсонець Станіслав Васильєв.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Росіяни зранку завдали 7 авіаударів по Центральному району Херсона
Росіяни завдали сьогодні зранку по Центральному району Херсона 7 авіаударів.
Про це повідомили кореспонденти МОСТа.
Нагадаємо, внаслідок них постраждало двоє людей, серед них комунальник.
Так...
Експомічник судді з Херсона, який став російським агентом, отримав довічний вирок
Суд виніс вирок експомічнику судді Херсонського апеляційного суду Святославу Березовському, який був російським агентом під час окупації правобережжя області.
Про це йдеться на сайті Судової влади...
Росіяни показали момент удару КАБами по будівлі ТРЦ Суворовський у Херсоні (відео)
Окупанти оприлюднили відео влучання двох керованих авіаційних бомб по торговельно-розважальному центру “Суворський”, що в середмісті Херсона.
Про це повідомляють окупаційні медіа.
Нагадаємо,...
У Херсоні через російський обстріл загинула працівниця міського суду
Унаслідок російської збройної агресії загинула працівниця Херсонського міського суду Лариса Швець.
Про це повідомили у фейсбуці установи.
Ларисі Швець було 64 роки. Обставини її загибелі не уто...
Війська РФ ударили по зупинці у Херсоні: є постраждалі
Орієнтовно о 09:50 російські окупанти атакували з безпілотника зупинку громадського транспорту у Центральному районі Херсона, внаслідок чого постраждали четверо людей.
Про це повідомила Херсонська...
Від початку повномасштабної війни загинули 34 медпрацівники з Херсонщини
З початку повномасштабного вторгнення Херсонська область втратила 34 медиків.
Про це повідомили в Херсонській ОВА.
Серед загиблих – 31 цивільний медичний працівник та троє медиків, які загинули...
Експомічник судді з Херсона, який став російським агентом, отримав довічний вирок
Суд виніс вирок експомічнику судді Херсонського апеляційного суду Святославу Березовському, який був російським агентом під час окупації правобережжя області.
Про це йдеться на сайті Судової влади...
Суддя з Херсона виграла справу проти кваліфікаційної комісії у Верховному Суді
Суддя Херсонського міського суду Інна Хайдарова виграла справу проти Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка сумнівалася у її здатності працювати в апеляційному суді.
Про це йдеться у відповідном...