У Бериславській громаді 19 родин отримають компенсацію за знищені росіянами домівки
Комісія при Бериславській міськраді погодила виплату компенсацій на загальну суму понад 43 мільйони гривень. Ці кошти будуть реалізовані через 19 житлових сертифікатів, які дозволять мешканцям, що втратили домівки через російську агресію, придбати нове житло.
Про це повідомили на сторінці міськради.
Сума погоджених сертифікатів склала 43 086 776 грн.
У п’яти випадках комісія була змушена відмовити. Основна причина — технічний стан будівель, які за законодавством підлягають відновленню, а не вважаються повністю знищеними, або ж помилки в оформленні документів власниками.
Через постійні обстріли та небезпеку для життя фахівці перейшли на дистанційне обстеження. Таким чином вдалося опрацювати ще 27 адрес у важкодоступних зонах, що дозволяє оперативно вносити дані до Реєстру пошкодженого та знищеного майна без виїзду на місце.
Раніше ми писали, що у Херсонській МВА погодили надання житлових ваучерів для 30 переселенців із ТОТ.