Супутникові знімки показали наслідки ударів ЗСУ по мостах на лівобережжі Херсонщини
Супутникові знімки зафіксували пошкодження двох мостів на тимчасово окупованій Херсонській області, які російські війська використовують для логістики між Кримом та захопленими районами півдня України.
Знімки компанії Vantor опублікували журналісти “Схеми”.
На знімку від 21 червня видно пошкоджений Генічеський міст. Поруч із ним окупанти вже облаштували альтернативні переправи.
Нагадаємо, його уразили у ніч на 20 червня. У Генштабі повідомляли, що цей міст російські війська використовують для забезпечення військової логістики між окупованим Кримом та угрупованнями армії РФ на південному напрямку.
Також супутники зафіксували наслідки удару по мосту через Північнокримський канал у селі Ставки. Знімки від 20 червня показують пошкодження переправи.

Цей міст Сили оборони уразили 17 червня 2026 року.
Раніше повідомлялося, що окупанти готуються до повної втрати штатних мостів на півдні.