Все новости Херсона

Лента новостей
События
Школярів Каховського району і далі змушують писати листи загарбникам
12 декабря 14:01
329
Школярів Каховського району і далі змушують писати листи загарбникам

Школярів Каховського району і далі змушують писати листи загарбникам

«Діти з Василівки, Роздольного, Червоного Поділля і Волинського продовжують писати листи військовослужбовцям, які беруть участь у спеціальній військовій операції, – повідомляє телеграм-канал окупаційної адміністрації Каховського «муніципального округу». – Вони дякують захисникам Батьківщини за сміливість і силу духа. Вони відправляють послання зі словами підтримки у рамках Всеросійської акції «Лист солдату».
 
Хоча писати листи окупанти змушують дітей не лише з цих сіл, в інших школярам їх також надиктовують. Те, що виходить у підсумку, просто жахає! «Я дуже рада, що опинилась у такій країні, з такими людьми, – написала, наприклад, десятикласниця Вікторія з Тавричанки. – Ще хочу побажати удачі і везіння, воно згодиться. Ця країна дуже красива, з великою історією. Її культура чудова, як і сам народ».
 
 
Чи відомо тим, хто диктував школярці ці слова, скільки шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв тощо зруйнували в Україні носії цієї «чудової культури»?! Чи відомо десятикласниці, скільки її ровесників вбили представники «чудового народу»?!
«Здрастуй, незнайомий солдат! Я тебе не знаю, але захоплююсь тобою, служба твоя нелегка, але дуже важлива для всієї країни», – написала тому, хто прийшов вбивати мирних українців, дівчинка Ліза з Волинського.
 
«Ти – солдат російської землі! Ти стоїш за неї горою. Звільняєш від нечисті злої. Ви – гордість Росії», – написала її землячка, яка не захотіла підписатись.
Ще один лист з жахливими помилками взагалі не дописаний. «Я хочу подякувати, солдат, тобі і твоїм товаришам по службі за те, що над моєю головою мирне небо…», – написав невідомий, перекресливши продовження речення.
 
«Теплі і ніжні слова листів, які написали діти, дуже багато означають для бійців, – підсумувала окупаційна адміністрація. – Вони зігрівають їм душу, підтримують у важкі хвилини, говорять про те, що про них пам’ятають і чекають повернення – живими і з перемогою».
Добре, що наші славні ЗСУ «зігрівають» окупантів зовсім по-іншому, забезпечуючи їм ті самі «важкі хвилини». А з дітьми після деокупації психологам і педагогам доведеться, на жаль, довго працювати.
Богдан СТРАЖАК.
 
 
0 комментариев
24 июня 2026, 19:20
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні. Про це повідомили у поліції Херсонської області. У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
02 июня 10:43
1290
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем. Про це повідомляють окупаційні мед...
06 июня 11:35
1241
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА. Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК. Так, Наталя Журжен...
14 июня 16:54
1080
Колаборант Сальдо «згадав» про міфічні біолабораторії, проте «забув», що у 2011 році був мером Херсона
Колаборант Сальдо «згадав» про міфічні біолабораторії, проте «забув», що у 2011 році був мером Херсона
Так званий «губернатор» лівобережжя Херсонщини Володимир Сальдо повернувся до старих російських наративів про міфічні «біолабораторії», які нібито виготовляли біологічну зброю на території Херсонської...
26 мая 02:15
1071