Сальдо створив Морську раду для розвитку портів, які не працюють
Так званий губернатор Володимир Сальдо створив Морську раду Херсонської області.
Про це повідомляють проросійські медіа.
Документ передбачає створення консультативного органу, який має займатися “реалізацією пріоритетів національної морської політики на Азово-Чорноморському напрямку” та виконанням рішень Морської колегії РФ.
Серед заявлених завдань нової структури — розвиток портової інфраструктури, створення умов для морського транспорту і суднобудування, а також модернізація рибопромислового комплексу.
Зазначимо, що Сальдо вже кілька років обіцяє відновити порти у Генічеську та Скадовську, але далі обіцянок справи не рухаються.
У травні цього року стало відомо, що окупанти перевели свої “Порти Херсона” на бюджетне фінансування. Разом з тим, працівники цієї установи не отримують зарплату майже пів року.