Сальдо обіцяє створити притулки для тварин на ТОТ Херсонщини
Окупанти обіцяють створити на лівобережжі Херсонщини притулки для бездомних тварин.
Про це заявив окупаційний губернатор регіону Володимир Сальдо.
До кінця червня 2026 року окупанти планують ухвалити відповідний “регіональний законопроєкт”.
Причиною розробки так званого документа називають “необхідність регулювання кількості безпритульних тварин” у населених пунктах окупованої частини області.
Раніше Сальдо заявив, що до кінця червня на ТОТ Херсонщини планують ухвалити законопроєкт, який закріпить за окупаційними чиновниками повноваження щодо відлову безпритульних тварин.
Зазначимо, що проблема з бродячими тваринами, які нападають на людей, є у більшості окупованих громад. Торік на лівобережжі майже 800 людей постраждали від нападів тварин.