Лента новостей
События
Проти мобілізації майже 70%: у ГУР розповіли про зростання невдоволення війною в Росії
Проти мобілізації майже 70%: у ГУР розповіли про зростання невдоволення війною в Росії
За оцінками Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у Російській Федерації зростає кількість людей, незадоволених війною в Україні.
Про це розповів заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.
ГУР повідомляє, що Росія змушена закликати щодня до окупаційної армії по 1000-1200 осіб, щоб поповнювати втрати на фронті. У той же час, рівень невдоволення російського населення примусовою мобілізацією зараз зріс майже до 70%.
" За різними підрахунками, щодня РФ здатна закликати до своїх збройних сил шляхом мобілізації та рекрутування близько 1000-1200 осіб. Це щодня ", - сказав Скибицький.
За словами заступника начальника ГУР, більшість новобранців Росія відправляє на фронт для поповнення втрат, які держава-агресор несе у війні проти України.
" Загалом Росія намагається підтримувати рівень укомплектованості свого угруповання, бойових частин, що знаходяться на лінії зіткнення, на рівні 92-95%, щоб зберігати темп наступу ", - зазначив представник ГУР МО України.
Він також розповів, що в РФ зростає невдоволення мобілізацією: якщо на початку року проти примусового призову до армії виступали близько 60% росіян, то станом на грудень 2023-го цей показник зріс до 69%.
"Це ще не є ознакою того, що будуть протести, але такі настрої у російському суспільстві вже є ", – пояснив Скибицький.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Врачи запретили пить кофе выздоровевшим от "Омикрона"
Украинцам сообщили о мобилизации в ВСУ мужчин старше 60 лет
Польша будет отправлять украинцев домой: названы сроки, сколько еще можно там побыть
Украинских пенсионеров обяжут проходить ежегодную идентификацию, иначе лишат пенсии
СМИ узнали имена нардепов, которые покинули Украину
Курс доллара вздрогнул после последних заявлений НБУ
Читают
/
Обсуждают
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...