Лента новостей
Криминал
Поліція фіксує наслідки масованої атаки армії рф на Херсонщину
Поліція фіксує наслідки масованої атаки армії рф на Херсонщину
окупанти били по населеним пунктам Бериславського та Херсонського районів із танків, мінометів, реактивних систем залпового вогню, артилерії та БПЛА, підступно скидаючи з дронів боєприпаси на житлові будинки. Пошкоджено багатоповерхівки та адміністративні будівлі, торгові кіоски, аптеки, магазини, дорожнє полотно та газові труби, снаряд розірвався біля об’єкту критичної інфраструктури.Російські військові обстріляли с.Велетенське, там поранено 13-річного хлопчика, у нього мінно-вибухова травма, осколкові поранення грудної клітини та кінцівок.
Під час масованого артилерійського обстрілу Корабельного району Херсона загинули четверо цивільних, ворожі снаряди вбили людей на зупинці, в магазині та на власних подвір’ях. Є поранені, у них мінно-вибухові травми. Під час надання допомоги постраждалим, огляду місця трагедії й фіксації наслідків атаки, російські військові знов здійснили обстріл по екстреним службам. Поранених немає, але отримав пошкодження службовий автомобіль поліції. За минулу добу слідчі відкрили 48 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів армії рф на Херсонщині.
З тимчасово окупованої Верхньорогачицької громади надійшло повідомлення, що російські військові заволоділи службовими автомобілями екстрених служб.
Під час проведення стабілізаційних заходів у с.Брускинське Великоолександрівської громади на місцевому цвинтарі поліцейські виявили захоронення 63-річного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що наприкінці вересня минулого року під час окупації населеного пункту чоловіка закатували російські військові.
За усіма фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст.438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.


Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...