Лента новостей
Политика
«Питання хитрощів з обох сторін». Як розвиватимуться події на лівобережній Херсонщині, де знаходиться підрозділ ЗСУ — прогноз
«Питання хитрощів з обох сторін». Як розвиватимуться події на лівобережній Херсонщині, де знаходиться підрозділ ЗСУ — прогноз
Те, що сили оборони України захопили плацдарм на лівому березі Дніпра, — тепер вже офіційна інформація, її підтвердив Андрій Єрмак, керівник Офісу президента. Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, проаналізував для NV ситуацію на лівобережжі Херсонщини та спрогнозував подальший хід бойових дій.
«Насправді заява Єрмака, скоріше за все, є політичною заявою, скерованою на наших партнерів. Коли ми говоримо про військову складову цієї операції, то вона має на меті сковування певних російських сил. Умовний плацдарм, як його називають, є достатньо широким і має декілька точок, де присутність українських збройних сил є найбільш активною, коли ми говоримо про виходи з двох Антонівських мостів і дії в зоні села Кринки. Фактично йдеться про можливості проведення таких глибоких рейдових дій з тих ділянок, але не про передумови для форсування Дніпра і створення наступальних угруповань.
Адже ми маємо розуміти, що на цій ділянці фронту у противника зосереджено в межах 65−67 тис. особового складу. Вони там розосереджені, і зокрема вглиб. Зараз у противника якраз в глибині за межами 15−20 км зосереджені ті чи інші частини, які він може задіяти проти наших підрозділів.
Тож я думаю, що ворог через певний час буде проводити дії, пов’язані з вибиттям наших підрозділів. Спробує їх відтіснити до річки, щоб ми полишили ці плацдарми. Зараз відбувається певне перегрупування противника, скероване на те, аби розпочати такі активні дії проти наших сил, які є, скоріше, рейдовими. І, я думаю, що тут вже питання хитрощів з обох сторін"
НВ
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Ігор Колихаєв: Не забувайте про Херсон. Нам зараз дуже складно
Стан укриттів у Херсоні визнано ганебним
Польща, Чехія і Словенія висунули план порятунку України з 10 пунктів
В Херсоне с вертолетов обстреливают Антоновский мост, - СМИ
«Можу повернутися і надати пояснення»: Власник 4 каналу пояснив, чому перебуває на захопленій частині Херсонщини
«Від несправедливості хочеться кричати». Після полону військовий медик Юрій Армаш не може добитись належних йому виплат
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...