Лента новостей
Криминал
Окупанти вимагають від мешканців Нової Каховки терміново залишити помешкання і стягують техніку в житлові райони – ЦНС
Окупанти вимагають від мешканців Нової Каховки терміново залишити помешкання і стягують техніку в житлові райони – ЦНС
Російські окупанти вимагають від мешканців лівого берега Дніпра на Херсонщині залишити регіон. Зокрема, такі вимоги мають місце в окупованих Новій Каховці та в смт Дніпряни.Одночасно з цим російські військові розміщують свою техніку в житлових районах. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).
"Росіяни вимагають від мешканців лівого берега Херсонщини, які проживають вздовж Дніпра залишити регіон. Так, у Новій Каховці й в смт Дніпряни окупанти повідомили місцевих мешканців, що ті, хто проживає на першій береговій лінії Дніпра має терміново покинути помешкання. При цьому, ворог розташовує свою техніку в житлових районах цих населених пунктів", – йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що росіяни продовжують розкрадати українську інфраструктуру на тимчасово захоплених землях. Зокрема, в смт Брилівка близько 150 окупантів демонтували на брухт місцевий елеватор.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти продовжують посилювати терор мирних жителів на тимчасово окупованих територіях, здійснюючи поліцейські рейди. Під час таких перевірок вони фіксують персональні дані місцевих жителів і вибірково обшукують їхні оселі.
Також російські воєнні злочинці розстрілюють жителів Херсонщини, які намагаються евакуюватися річкою на правий берег Дніпра. Покинути окуповану територію у бік незалежної України стає дедалі складніше.
Керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк заявила, що окупанти посилили терор на півдні України, бо панікують через майбутній контрнаступ української армії. Вона нагадала, що подібна активність з боку ворогу спостерігалася, коли починалося звільнення правобережжя Херсонщини.
OBOZREVATEL
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...