Лента новостей
Криминал
Окупанти віджали приміщення ФАП на Арабатській Стрілці під «криміналістичну лабораторію» для своїх поліцаїв
Окупанти віджали приміщення ФАП на Арабатській Стрілці під «криміналістичну лабораторію» для своїх поліцаїв
Російські окупанти віджали приміщення фельдшерсько-акушерського пункту на Арабатській Стрілці під «криміналістичну лабораторію» для своїх поліцаїв. Приміщення фельдшерсько-акушерського пункту збудоване у 2019 році за кошти бюджету Щасливцевської сільради. Медичні послуги там отримували як мешканці Генічеської громади, так і курортники, які відпочивали на Арабатській Стрілці.Сюжет з відкриття «поліцейської лабораторії генетичних досліджень» показали російські пропагандисти, які обслуговують окупаційну «адміністрацію» частини загарбаної Херсонської області,пише Telegram-канал «Генічеськ ua».
При цьому на відео ретельно заблюрили білим тлом вікна та двері, щоб ніхто не впізнав місце, де саме знаходиться ця установа окупантів.

Гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо (в центрі) на відкритті «криміналістичної лабораторії» окупантів у будівлі ФАП на Арабатській Стрілці. Фото: скріншот відео
Однак мешканці Генічеського району впізнали приміщення і визначили місцевість, де розташована будівля з «чудо-лабораторією» поліцаїв – центр села Генічеська Гірка на території окупованої Арабатської Стрілки. До російської окупації тут знаходився фельдшерсько-акушерський пункт. А сама будівля була збудована у 2019 році за бюджетні кошти Щасливцевської сільської ради. 
Відкриття «криміналістичної лабораторії» окупантів у будівлі ФАП на Арабатській Стрілці. Фото: скріншот відео
У 2021 році, після об’єднання територіальних громад району в одну ОТГ, фельдшерсько-акушерський пункт і його майно були передані на баланс Генічеської міської ради і на утримання Генічеської центральної районної лікарні.
Будівля фельдшерсько-акушерського пункту на Арабатській Стрілці. Фото: t.me/s/genichua
Вітак, фіксуємо ще один воєнний злочин окупантів і їхніх посіпак: у Генічеської громади вкрадено ФАП, у якому медичні послуги отримували як місцеві мешканці, так і курортники, які приїздили відпочивати на Арабатську стрілку. Це вже не вперше, коли зрадник Володимир Сальдо вихваляється на камеру чужими і вже збудованими об’єктами, видаючи їх за свої досягнення. Нагадаємо, ЦЖР писав про недавню історію із привласнення недобудованої клініки професора Козявкіна, де Сальдо і віце-прем’єр уряду РФ Марат Хуснуллін брехали про будівництво «урядового кварталу» на Арабатці.
investigator.org.ua
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
Російські війська евакуюються з Кінбурнської коси, - партизани
Дії Сил оборони України щодо перерізання маршрутів постачання змусили російських військових спішно залишити позиції на Кінбурнській косі в Миколаївській області.Про це повідомляє агент партизанського...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...